«Сніданок у Тіффані» Трумен Капоте

«Сніданок у Тіффані» Трумен Капоте

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте

Повість «Сніданок у Тіффані» стала легендою не тільки літературного світу, а й світового кінематографу. Американський письменник Трумен Капоте, працюючи над своїм майбутнім шедевром, знав, що за його мотивами буде знято фільм. Мабуть, тому цей твір виявився таким атмосферним, емоційним і легким для сприйняття.

У центрі повісті постає юна Голлі ⁢Ґолайтлі – ця приваблива дев’ятнадцятирічна дівчина проживає шикарне життя, сповнене щоденних вечірок, розкоші та безтурботного спілкування з найбагатшими чоловіками. Але ніхто не знає, що такий спосіб існування – це зручна маска, за якою ховається загублена в цьому великому світі людина…

Здавалося б, про таке щастя мріє кожна дівчина – мати розкішну квартиру на Манхеттені, з вікон якої цілодобово лунає музика та ллються ріки шампанського. Її квартира ніколи не зачиняється – мільйонери, голлівудські зірки та гангстери часто приїздять до Голлі, щоб весело провести час.

Але ніхто не намагається зазирнути в душу дівчини, яка вже втомилася від вічного пошуку свого справжнього місця у світі. Гонитва за фантомами щастя виснажила Голлі, але оголити свій страх і втому – занадто небезпечно в нашій жорстокій реальності.

Книга «Сніданок у Тіффані» знайде відгук в серці у кожного, хто хоч раз замислювався над тим, до чого треба прагнути в житті. Автор зачіпає багато особистих питань, на які можна шукати відповідь багато років і навіть ціле життя. У книзі можна побачити, як світ ніби посміхається тобі, виконуючи будь-які забаганки, але в цих посмішках зовсім немає щирості.

Матеріальні цінності, порожні розмови, удаване захоплення – це все головна героїня вже отримала вдосталь. Тепер настав час розібратися в собі, щоб ніхто нічим не спокушав і не заважав. Чи вистачить у Голлі сміливості фактично зробити внутрішній переворот, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю повість.

Ця історія молодої дівчини надихає на пошук сенсу життя, яке може підкидати будь-які яскраві, але порожні обгортки замість дійсно смачної цукерки. Пропонуємо скачати «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Гості нашого сайту знайдуть цю легендарну книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Зачарована Десна (збірник)
Зачарована Десна (збірник) Олександр Довженко
Веселий цвинтар
Веселий цвинтар Василь Стус
Зимові дерева
Зимові дерева Василь Стус
Круговерть
Круговерть Василь Стус

Відгуки на книгу «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте