«Сніданок у Тіффані» Трумен Капоте

«Сніданок у Тіффані» Трумен Капоте

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
629 переглядів
629 переглядів

Про книгу «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте

Повість «Сніданок у Тіффані» стала легендою не тільки літературного світу, а й світового кінематографу. Американський письменник Трумен Капоте, працюючи над своїм майбутнім шедевром, знав, що за його мотивами буде знято фільм. Мабуть, тому цей твір виявився таким атмосферним, емоційним і легким для сприйняття.

У центрі повісті постає юна Голлі ⁢Ґолайтлі – ця приваблива дев’ятнадцятирічна дівчина проживає шикарне життя, сповнене щоденних вечірок, розкоші та безтурботного спілкування з найбагатшими чоловіками. Але ніхто не знає, що такий спосіб існування – це зручна маска, за якою ховається загублена в цьому великому світі людина…

Здавалося б, про таке щастя мріє кожна дівчина – мати розкішну квартиру на Манхеттені, з вікон якої цілодобово лунає музика та ллються ріки шампанського. Її квартира ніколи не зачиняється – мільйонери, голлівудські зірки та гангстери часто приїздять до Голлі, щоб весело провести час.

Але ніхто не намагається зазирнути в душу дівчини, яка вже втомилася від вічного пошуку свого справжнього місця у світі. Гонитва за фантомами щастя виснажила Голлі, але оголити свій страх і втому – занадто небезпечно в нашій жорстокій реальності.

Книга «Сніданок у Тіффані» знайде відгук в серці у кожного, хто хоч раз замислювався над тим, до чого треба прагнути в житті. Автор зачіпає багато особистих питань, на які можна шукати відповідь багато років і навіть ціле життя. У книзі можна побачити, як світ ніби посміхається тобі, виконуючи будь-які забаганки, але в цих посмішках зовсім немає щирості.

Матеріальні цінності, порожні розмови, удаване захоплення – це все головна героїня вже отримала вдосталь. Тепер настав час розібратися в собі, щоб ніхто нічим не спокушав і не заважав. Чи вистачить у Голлі сміливості фактично зробити внутрішній переворот, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю повість.

Ця історія молодої дівчини надихає на пошук сенсу життя, яке може підкидати будь-які яскраві, але порожні обгортки замість дійсно смачної цукерки. Пропонуємо скачати «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Гості нашого сайту знайдуть цю легендарну книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *