«Сніг» Алла Марковська

«Сніг» Алла Марковська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
782 переглядів
782 переглядів

Про книгу «Сніг» Алли Марковської

Роман «Сніг» є продовження фантастичної саги про пригоди чорного дракона Гела під назвою «Війна Сфери». Пошуки та дослідження на безлюдній планети Сенп із загиблою цивілізацією розлучили Геларда та Ленору. Головний герой намагається знайти шлях звідти, а його кохана, навпаки, потрапити до відважного дракона.

Пригоди у загиблій цивілізації продовжуються – на цей раз Алла Марковська занурює читача у глибоку давнину та приводить його до зародків життя й магії – таємничого племені печерних людей, які чудом залишилися живими на цій мертвій планеті.

Книга «Сніг» відкриває зовсім нову сюжетну панораму порівняно з минулим романом циклу «Вогонь» – більш атмосферну, багатошарову та колоритну, з деталями залишків життєдіяльності та історією загибелі живих істот. Тут з’являються нові герої, заплутані інтриги та більш моторошною стає картина руйнації всього живого.

Проте найгірше ще попереду – на планеті Сенп Гел та його команда натикаються на страшну таємницю, що пророкує подальшу і вже остаточну руйнацію життя у космосі. Цей твір можна назвати застереженням для всього людства – війни та конфлікти знищують все навколо, та в цій порожнечі не так легко відродити звичайну людську мораль.

Цікаво спостерігати за еволюцією головного героя – з егоцентричного воїна-одинака Гел поступово перетворюється на зрілого, досвідченого та відповідального командира цілої армії, стаючи взірцем для своїх товаришів та надихаючи їх на відчайдушну боротьбу. У другій книзі космічного циклу читач дізнається про інші грані характеру харизматичного адмірала, які відкриють перед ним нові випробування та змусять приймати нелегкі рішення.

У книзі органічно поєднані різнобарвні компоненти – космічна фантастика та класична драконологія, наслідки глобальної катастрофи та особиста драма головних героїв, тонкий психологізм та пригодницький екшн. Пропонуємо скачати роман «Сніг» Алли Марковської, обравши будь-який із зручних форматів – fb2, txt, epub або rtf, або читати онлайн його у нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви на кілька годин відірветеся від своєї буденності та реального життя, з головою поринувши у сюжетні вихиляси та сплетіння.

Скачати безкоштово книгу «Сніг» Алли Марковської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сніг» Алли Марковської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *