«Сніговик» Ю Несбьо

«Сніговик» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6601 переглядів
6601 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сніговик» Ю Несбьо (анотація)

Книга “Сніговик” – це суміш колючого північного колориту та гостросюжетного трилера. Цей твір є сьомою частиною серед пригод норвезького інспектора Харі Холе. Автор залишається вірним своєму психологічному прийому – зануренню у внутрішній стан головних героїв для розкриття злочину.

Старший інспектор поліції стикається з рядом жорстоких вбивств на своїй рідній землі. Протягом кількох років відбувається дивна і жахлива подія – у той день, коли випадає перший сніг, зникають заміжні жінки. Підозрюваний на прізвисько Сніговик майстерно вводить в оману досвідченого Харі, ніби граючи з ним. Ю Несбьо тримає інтригу до останнього моменту. У чому зв’язок між полюванням на заміжніх жінок і снігом, ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю книгу до кінця.

Від творів цього талановитого детектива стає одночасно моторошно й цікаво, адже читач йде непростим шляхом головного героя, стикаючись з жорстокими і нелогічними вбивствами. Кінцівка книги – це справжня нагорода читачеві за переживання та емоційне напруження. Граціозна і несподівана розв’язка детективних історій Ю Несбьо – особлива “родзинка” творчості цього автора.

Детектив “Сніговик” буде цікаво читати тим, хто любить атмосферні описи, органічно поєднані з динамічними сюжетними лініями. З кожного абзацу віє скандинавським кліматом і стриманістю, поєднаними з емоційністю головних персонажів. Одна з ключових ідей детектива – психічно неврівноважених людей навколо нас значно більше, ніж здорових, і ці відхилення можуть проявлятися самим несподіваним чином.

Книгу “Сніговик” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) і прочитати не тільки для того, щоб захоплено провести час, адже манера розповіді затягує неймовірно. Цей твір змушує задуматися над людськими стосунками та життєвими цінностями. Історія має багато сюжетних поворотів – на них читач зустрічає безліч сніговиків, символізуючих зло. Треба читати цю книгу, вдумуючись і запам’ятовуючи деталі, пробираючись крізь снігові заноси. Зима у творі – це не лише пора року, це – стан душі, яка змерзла в обіймах безвиході та жорстокості.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сніговик» Ю Несбьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Сніговик» Ю Несбьо

-Я з тих, у кого неабиякий досвід з утрати контролю. Я, власне, нічого більше і не навчився. Зате з утрати контролю у мене чорний пояс.

Зло не матеріальне, його не можна відчути на дотик. Зло- це не сутність. Навпаки, це відсутність сутності.Відсутність добра.

Важливі речі легше знайти, якщо шукаєш щось інше.

Єдиний капітал та засіб виробництва – особиста незалежність.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Одна відповідь до “Сніговик”

  1. Жанна Жанна сказав:

    Одразу побачивши обкладинку Сніговика я зрозуміла, що цей шлях мені варто пройти разом з героями, точно буде цікавенько. І так, я не помилилась, історія справді колоритна та захоплююча, тепер я мрію побувати у сніговій країні, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *