«Сніговик» Ю Несбьо

«Сніговик» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Книга “Сніговик” – це суміш колючого північного колориту та гостросюжетного трилера. Цей твір є сьомою частиною серед пригод норвезького інспектора Харі Холе. Автор залишається вірним своєму психологічному прийому – зануренню у внутрішній стан головних героїв для розкриття злочину.

Старший інспектор поліції стикається з рядом жорстоких вбивств на своїй рідній землі. Протягом кількох років відбувається дивна і жахлива подія – у той день, коли випадає перший сніг, зникають заміжні жінки. Підозрюваний на прізвисько Сніговик майстерно вводить в оману досвідченого Харі, ніби граючи з ним. Ю Несбьо тримає інтригу до останнього моменту. У чому зв’язок між полюванням на заміжніх жінок і снігом, ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю книгу до кінця.

Від творів цього талановитого детектива стає одночасно моторошно й цікаво, адже читач йде непростим шляхом головного героя, стикаючись з жорстокими і нелогічними вбивствами. Кінцівка книги – це справжня нагорода читачеві за переживання та емоційне напруження. Граціозна і несподівана розв’язка детективних історій Ю Несбьо – особлива “родзинка” творчості цього автора.

Детектив “Сніговик” буде цікаво читати тим, хто любить атмосферні описи, органічно поєднані з динамічними сюжетними лініями. З кожного абзацу віє скандинавським кліматом і стриманістю, поєднаними з емоційністю головних персонажів. Одна з ключових ідей детектива – психічно неврівноважених людей навколо нас значно більше, ніж здорових, і ці відхилення можуть проявлятися самим несподіваним чином.

Книгу “Сніговик” варто скачати і прочитати не тільки для того, щоб захоплено провести час, адже манера розповіді затягує неймовірно. Цей твір змушує задуматися над людськими стосунками та життєвими цінностями. Історія має багато сюжетних поворотів – на них читач зустрічає безліч сніговиків, символізуючих зло. Треба читати цю книгу, вдумуючись і запам’ятовуючи деталі, пробираючись крізь снігові заноси. Зима у творі – це не лише пора року, це – стан душі, яка змерзла в обіймах безвиході та жорстокості.

Цитати з книги «Сніговик» Ю Несбьо

-Я з тих, у кого неабиякий досвід з утрати контролю. Я, власне, нічого більше і не навчився. Зате з утрати контролю у мене чорний пояс.

Зло не матеріальне, його не можна відчути на дотик. Зло- це не сутність. Навпаки, це відсутність сутності.Відсутність добра.

Єдиний капітал та засіб виробництва – особиста незалежність.

Важливі речі легше знайти, якщо шукаєш щось інше.

Завантажити безкоштовно книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Завантажити книгу «Сніговик» у форматі:

Рекомендації

Листи з того світу
Листи з того світу Сергій Бут
Золотий жук
Золотий жук Едгар По
Загадковий нічний інцидент із собакою
Загадковий нічний інциде... Марк Геддон
Камінь посеред саду
Камінь посеред саду Володимир Савович Лис

Відгуки на книгу «Сніговик» Ю Несбьо