«Сніговик» Ю Несбьо

«Сніговик» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1853 переглядів
1853 переглядів

Про книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Книга “Сніговик” – це суміш колючого північного колориту та гостросюжетного трилера. Цей твір є сьомою частиною серед пригод норвезького інспектора Харі Холе. Автор залишається вірним своєму психологічному прийому – зануренню у внутрішній стан головних героїв для розкриття злочину.

Старший інспектор поліції стикається з рядом жорстоких вбивств на своїй рідній землі. Протягом кількох років відбувається дивна і жахлива подія – у той день, коли випадає перший сніг, зникають заміжні жінки. Підозрюваний на прізвисько Сніговик майстерно вводить в оману досвідченого Харі, ніби граючи з ним. Ю Несбьо тримає інтригу до останнього моменту. У чому зв’язок між полюванням на заміжніх жінок і снігом, ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю книгу до кінця.

Від творів цього талановитого детектива стає одночасно моторошно й цікаво, адже читач йде непростим шляхом головного героя, стикаючись з жорстокими і нелогічними вбивствами. Кінцівка книги – це справжня нагорода читачеві за переживання та емоційне напруження. Граціозна і несподівана розв’язка детективних історій Ю Несбьо – особлива “родзинка” творчості цього автора.

Детектив “Сніговик” буде цікаво читати тим, хто любить атмосферні описи, органічно поєднані з динамічними сюжетними лініями. З кожного абзацу віє скандинавським кліматом і стриманістю, поєднаними з емоційністю головних персонажів. Одна з ключових ідей детектива – психічно неврівноважених людей навколо нас значно більше, ніж здорових, і ці відхилення можуть проявлятися самим несподіваним чином.

Книгу “Сніговик” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) і прочитати не тільки для того, щоб захоплено провести час, адже манера розповіді затягує неймовірно. Цей твір змушує задуматися над людськими стосунками та життєвими цінностями. Історія має багато сюжетних поворотів – на них читач зустрічає безліч сніговиків, символізуючих зло. Треба читати цю книгу, вдумуючись і запам’ятовуючи деталі, пробираючись крізь снігові заноси. Зима у творі – це не лише пора року, це – стан душі, яка змерзла в обіймах безвиході та жорстокості.

Цитати з книги «Сніговик» Ю Несбьо

-Я з тих, у кого неабиякий досвід з утрати контролю. Я, власне, нічого більше і не навчився. Зате з утрати контролю у мене чорний пояс.

Зло не матеріальне, його не можна відчути на дотик. Зло- це не сутність. Навпаки, це відсутність сутності.Відсутність добра.

Єдиний капітал та засіб виробництва – особиста незалежність.

Важливі речі легше знайти, якщо шукаєш щось інше.

Скачати безкоштово книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *