«Сновидіння. Про що говорить мозок. Розгадайте таємну мову ночі» Доріс Е. Коен

«Сновидіння. Про що говорить мозок. Розгадайте таємну мову ночі» Доріс Е. Коен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1407 переглядів
1407 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сновидіння. Про що говорить мозок. Розгадайте таємну мову ночі» Доріс Е. Коен (анотація)

Щороку нам сниться близько двох-трьох тисяч снів, з яких ми пам’ятаємо лише декілька. Часто, коли ми прокидаємося, то виявляємо, що наші сни або щезають, як туман, або перебувають на межі забуття. Та сни — це не просто випадкові події, витворені уявою. Сни — таємна мова людської підсвідомості. Яку інформацію вони несуть та як можуть вплинути на ваше життя? У цій книзі ви не знайдете загального тлумачника снів. Досвідчена психотерапевтка Доріс Коен допоможе вам навчитися розкривати сенси саме ваших снів для самих себе. Авторка пропонує семикрокову методику пригадування снів та їх детального вивчення. Дотримуючись цих простих у виконанні кроків, ви зможете отримати чіткіше уявлення про власне підсвідоме життя і, як наслідок, краще зрозуміти своє життя в реальному світі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сновидіння. Про що говорить мозок. Розгадайте таємну мову ночі» Доріс Е. Коен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сновидіння. Про що говорить мозок. Розгадайте таємну мову ночі» Доріс Е. Коен

Одна відповідь до “Сновидіння. Про що говорить мозок. Розгадайте таємну мову ночі”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Завдяки книзі “Сновидіння” я тепер більше розумію значення снів, наш мозок творить дива. Я зробила багато поміток, та точно буду повертатись до них з часом. Мені зайшло, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *