«Сни і безсоння» Ганна Ручай

«Сни і безсоння» Ганна Ручай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2294 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сни і безсоння» Ганни Ручай (анотація)

“Сни і безсоння” – безмежні фантазії на тему реалій сучасного життя від української письменниці Ганни Ручай. Ця збірка пройшлася по всіх проблемах нашого суспільства, придивившись до них крізь збільшувальне скло іронії. Не оминула авторка й нелегкий шлях становлення письменника, розпочавши свою книгу символічним оповіданням “Історія однієї книжки”.

Ганна Ручай створила цю збірку з невеличких оповідань, експериментуючи з різними жанрами. Тут знайшли місце і філософські міркування, і фантастичні замальовки, і романтичні одкровення, і пригодницькі сюжети, і психологічний драматизм. Кожен з творів збірника – намагання письменниці викликати читача на відвертий діалог, спрямувати його на роздуми щодо цінностей сучасного суспільства.

Більшість героїв книги “Сни і безсоння” – представники молоді. Ганна Ручай показала їхнє життя, сповнене коханням й натхненням, болем й розчаруванням, емоційним піднесенням й спадом. Починаючи читати збірку, бачиш витончену палітру найщиріших емоцій, втілених у витончені сюжети сучасності.

У персонажів цієї життєвої книги вгадуєш свої риси характеру, надії та прикрощі, мотиви поведінки та ставлення до оточення. Головна ідея цієї філософської праці – показати, чим дихає сучасна молодь, якими ціннісними категоріями вона живе та чого вона очікує від майбутнього.

Мова твору “Сни і безсоння” надзвичайно легка – образи, створені письменницею, одразу вимальовуються перед очима читача. Незважаючи на невеличкий обсяг усіх оповідань, кожне з них вимагає глибоких філософських міркувань і залишає стійкий післясмак.

Багато сучасних авторів використовують у своїй творчості прийом іронії; у Ганни Ручай також є багато іронічних та саркастичних мініатюр. Якщо ви хочете сповна насолодитися грою слів та образів, символічними метафорами реалій українського суспільства, а також багатою та “соковитою” українською мовою, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю збірку новел талановитої та перспективної авторки з нестандартним поглядом на життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *