«Сни і безсоння» Ганна Ручай

«Сни і безсоння» Ганна Ручай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

“Сни і безсоння” – безмежні фантазії на тему реалій сучасного життя від української письменниці Ганни Ручай. Ця збірка пройшлася по всіх проблемах нашого суспільства, придивившись до них крізь збільшувальне скло іронії. Не оминула авторка й нелегкий шлях становлення письменника, розпочавши свою книгу символічним оповіданням “Історія однієї книжки”.

Ганна Ручай створила цю збірку з невеличких оповідань, експериментуючи з різними жанрами. Тут знайшли місце і філософські міркування, і фантастичні замальовки, і романтичні одкровення, і пригодницькі сюжети, і психологічний драматизм. Кожен з творів збірника – намагання письменниці викликати читача на відвертий діалог, спрямувати його на роздуми щодо цінностей сучасного суспільства.

Більшість героїв книги “Сни і безсоння” – представники молоді. Ганна Ручай показала їхнє життя, сповнене коханням й натхненням, болем й розчаруванням, емоційним піднесенням й спадом. Починаючи читати збірку, бачиш витончену палітру найщиріших емоцій, втілених у витончені сюжети сучасності.

У персонажів цієї життєвої книги вгадуєш свої риси характеру, надії та прикрощі, мотиви поведінки та ставлення до оточення. Головна ідея цієї філософської праці – показати, чим дихає сучасна молодь, якими ціннісними категоріями вона живе та чого вона очікує від майбутнього.

Мова твору “Сни і безсоння” надзвичайно легка – образи, створені письменницею, одразу вимальовуються перед очима читача. Незважаючи на невеличкий обсяг усіх оповідань, кожне з них вимагає глибоких філософських міркувань і залишає стійкий післясмак.

Багато сучасних авторів використовують у своїй творчості прийом іронії; у Ганни Ручай також є багато іронічних та саркастичних мініатюр. Якщо ви хочете сповна насолодитися грою слів та образів, символічними метафорами реалій українського суспільства, а також багатою та “соковитою” українською мовою, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю збірку новел талановитої та перспективної авторки з нестандартним поглядом на життя.

Завантажити безкоштовно книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

Рекомендації

Різник із Городоцької
Різник із Городоцької Андрій Анатолійович Кокотюха
Печера
Печера Марина та Сергій Дяченко
Маруся
Маруся Василь Шкляр
Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр

Відгуки на книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

Комментарии для сайта Cackle