«Сни і безсоння» Ганна Ручай

«Сни і безсоння» Ганна Ручай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
873 переглядів
873 переглядів

Про книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

“Сни і безсоння” – безмежні фантазії на тему реалій сучасного життя від української письменниці Ганни Ручай. Ця збірка пройшлася по всіх проблемах нашого суспільства, придивившись до них крізь збільшувальне скло іронії. Не оминула авторка й нелегкий шлях становлення письменника, розпочавши свою книгу символічним оповіданням “Історія однієї книжки”.

Ганна Ручай створила цю збірку з невеличких оповідань, експериментуючи з різними жанрами. Тут знайшли місце і філософські міркування, і фантастичні замальовки, і романтичні одкровення, і пригодницькі сюжети, і психологічний драматизм. Кожен з творів збірника – намагання письменниці викликати читача на відвертий діалог, спрямувати його на роздуми щодо цінностей сучасного суспільства.

Більшість героїв книги “Сни і безсоння” – представники молоді. Ганна Ручай показала їхнє життя, сповнене коханням й натхненням, болем й розчаруванням, емоційним піднесенням й спадом. Починаючи читати збірку, бачиш витончену палітру найщиріших емоцій, втілених у витончені сюжети сучасності.

У персонажів цієї життєвої книги вгадуєш свої риси характеру, надії та прикрощі, мотиви поведінки та ставлення до оточення. Головна ідея цієї філософської праці – показати, чим дихає сучасна молодь, якими ціннісними категоріями вона живе та чого вона очікує від майбутнього.

Мова твору “Сни і безсоння” надзвичайно легка – образи, створені письменницею, одразу вимальовуються перед очима читача. Незважаючи на невеличкий обсяг усіх оповідань, кожне з них вимагає глибоких філософських міркувань і залишає стійкий післясмак.

Багато сучасних авторів використовують у своїй творчості прийом іронії; у Ганни Ручай також є багато іронічних та саркастичних мініатюр. Якщо ви хочете сповна насолодитися грою слів та образів, символічними метафорами реалій українського суспільства, а також багатою та “соковитою” українською мовою, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю збірку новел талановитої та перспективної авторки з нестандартним поглядом на життя.

Завантажити безкоштовно книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сни і безсоння» Ганни Ручай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *