«Собаче серце» Михайло Булгаков

«Собаче серце» Михайло Булгаков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5636 переглядів
5636 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Собаче серце» Михайла Булгакова (анотація)

Михайло Булгаков, напевно, не міг уявити, що його твір «Собаче серце», який він писав протягом трьох місяців, отримає легендарне майбутнє та всенародну славу. Через ворожу політичну позицію тільки через шістдесят років після написання повість змогли прочитати на батьківщині автора.

Чи може собака перетворитись у людину та навіть досягти певних перемог? Дещо містично, чи не так? Зустрівши та нагодувавши собаку, трохи згодом професор вирішує зробити йому операцію. Тим самим довести, що будь-яка собака може стати політичним діячем і навіть мати успіх в цій діяльності. Радимо читати онлайн усім книгу «Собаче серце» Михайла Булгакова українською мовою.

Людина по своїй натурі вважає, що вона – найсильніша та вища за будь-кого, але зовсім забуває про те, що необхідно контролювати результати своєї діяльності. Чи зможе професор довести свою гіпотезу? Що буде з собакою?

Cкачати книгу «Собаче сердце» Михайла Булгакова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Собаче серце» Михайла Булгакова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Собаче серце» Михайла Булгакова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Собаче серце» Михайла Булгакова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Собаче серце» Михайла Булгакова

Одна відповідь до “Собаче серце”

  1. Маріанна Маріанна сказав:

    Вперше в моєму житті мене так вразила книга Собаче серце. Хоч чоловік сказав, що це давно забута фантастична історія, я сприймаю її за реальність. Прочитати однозначно варто, буде цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *