«Собака Баскервілів» Артур Конан Дойл

«Собака Баскервілів» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
661 переглядів
661 переглядів

Про книгу «Собака Баскервілів» Артура Конана Дойля

Книга «Собака Баскервілів» – це видання, котре багато критиків вважають найкращим в жанрі британського детективу. Поціновувачами роману стали мільйони людей по всьому світу, а сам твір був переведений на десятки мов. Саме цей детектив вважається найвідомішим в творчій кар’єрі Артура Конан Дойла – генія, ім’я якого викликає у читачів лише повагу та захоплення.

Герой роману – кращий детектив свого покоління Шерлок Голмс повинен знайти причину смерті сера Чарлза. Власник маєтку Баскервілів помирає при дуже дивних обставинах. Хто вбив заможного чоловіка? Чи все ж його смерть – прикре співпадіння? Станьте учасником запаморочливого розслідування, почавши читати онлайн книгу «Собака Баскервілів» Артура Конан Дойла українською мовою.

З такими таємницями відомий детектив зіштовхується чи не вперше. Тут є щось містичне. Невідомі буквально завалюють Голмса листами про дивне прокляття, що переслідує цей розкішний маєток на протязі останніх сторіч.

Проте детектив не вірить в казки та легенди. Він впевнений, що на все в цьому світі є логічне пояснення. Герой починає роботу над цією справою. На кону життя інших членів сім’ї. Лише він зможе врятувати їх від смерті.

Чим закінчиться розслідування цієї таємниці? Про це ви дізнаєтесь, вирішивши скачати книгу «Собака Баскервілів» Артура Конан Дойла безкоштовно, без реєстрації та sms(смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Собака Баскервілів» Артура Конана Дойля

Рекомендації

Відгуки на книгу «Собака Баскервілів» Артура Конана Дойля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *