«Собор Паризької Богоматері» Віктор Гюго

«Собор Паризької Богоматері» Віктор Гюго

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4678 переглядів
4678 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго (анотація)

Книга «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго – це викривлена картина Франції XV століття. Через серце країни – Париж, автор намагається показати вади, що були притаманні тогочасному суспільству. Також він порівнює сучасний для свого часу та старий Париж. Використовуючи любовний трикутник, він показує, на що можуть піти люди заради кохання. І мова йде не тільки про подвиг, а й злочин, на який теж може штовхнути це почуття.

Головних героїв в романі декілька. Перша з них – це Есмеральда, що є дуже чуйною та доброю дівчиною. Вона єдина, кому не бридкий та не байдужий Квазімодо – дзвонар, який має горб на спині та є глухим. Його зневажають всі лише через його зовнішній вигляд, який викликає у всіх відразу та ненависть.

Третім персонажем, а заодно і головним антагоністом є Клод Фролло, що займає посаду архідиякона собору, що є візитною карткою сучасного Парижу, та в честь якого і названо роман. До речі, читати онлайн книгу «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Кохання цих двох персонажів до Есмеральди породжує конфлікт, що приведе до кульмінації, з якої тільки один зможе вийти живим. Що цікаво, в образі Есмеральди розкривається тема цькування циган, адже дівчина вважає себе такою, хоча це насправді не так.

Скачати книгу «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *