«Софія» Олесь Ульяненко

«Софія» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1372 переглядів
1372 переглядів

Про книгу «Софія» Олеся Ульяненко

Книга «Софія» завершує ряд творів Олеся Ульяненка з тематикою злодійницької натури жінок. Образ жінки в письменника дуже неоднозначний: з одного боку, представниці прекрасної статі відрізняються тонкою душевною організацією, надзвичайною вразливістю, активною громадянською позицією та неабияким розумом, з іншої – втілюють в собі найогидніші людські риси, що є відбитком їхнього образу життя й оточення. Саме такою є Софія – головна героїня однойменного роману.

Вона навіть ще не стала жінкою в повному розумінні цього слова – будучи ще підлітком, Софія навчилася йти до своєї цілі, нехтуючи людськими долями, користуючись своєю підступною красою та керуючись жагою помсти.

Непомітно для себе вона перетворилася у справжню вбивцю, навіть знаходячи в своїх страшних вчинках спосіб самовиразитися. Хто винен у тому, що на землі з’явився такий монстр? Відповідь на це питання треба шукати не лише на сторінках роману «Софія», а й у нашій дійсності, сповненої бруду та абсурду так само, як і відверті твори автора. Найстрашніше те, що за зізнанням автора в основі сюжетної лінії роману лежать реальні події.

Починаючи читати онлайн цей твір, ніби пропускаєш крізь себе долю головної героїні. Не може не вразити її життєвий шлях, обставини, в яких вона опиняється, та люди, що її оточують.

У книгах українського письменника читач відчуває себе серед волоцюг, наркоманів, бандитів, шахраїв та інших представників соціального дна, яких Олесь Ульяненко вимальовує з особливою соковитістю та відвертістю, не цураючись правдивих слів. Він був не лише талановитим письменником, а витонченим моралістом, який майстерно добирав найбільш драматичні та неповторні образи, описуючи абсурдність та розбещення нашого суспільству.

Цей філософсько-кримінальний твір допоможе роздивитися різні грані людських цінностей та побачити мораль як зло та одночасний порятунок для кожного з нас. Якщо ви вирішите скачати «Софія» Олеся Ульяненка, радимо скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки – тут ви знайдете цю та інші книги автора безкоштовно та без реєстрації. Твір надається для скачування у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Софія» Олеся Ульяненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Софія» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *