«Софія» Олесь Ульяненко

«Софія» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Софія» Олеся Ульяненко

Книга «Софія» завершує ряд творів Олеся Ульяненка з тематикою злодійницької натури жінок. Образ жінки в письменника дуже неоднозначний: з одного боку, представниці прекрасної статі відрізняються тонкою душевною організацією, надзвичайною вразливістю, активною громадянською позицією та неабияким розумом, з іншої – втілюють в собі найогидніші людські риси, що є відбитком їхнього образу життя й оточення. Саме такою є Софія – головна героїня однойменного роману.

Вона навіть ще не стала жінкою в повному розумінні цього слова – будучи ще підлітком, Софія навчилася йти до своєї цілі, нехтуючи людськими долями, користуючись своєю підступною красою та керуючись жагою помсти.

Непомітно для себе вона перетворилася у справжню вбивцю, навіть знаходячи в своїх страшних вчинках спосіб самовиразитися. Хто винен у тому, що на землі з’явився такий монстр? Відповідь на це питання треба шукати не лише на сторінках роману «Софія», а й у нашій дійсності, сповненої бруду та абсурду так само, як і відверті твори автора. Найстрашніше те, що за зізнанням автора в основі сюжетної лінії роману лежать реальні події.

Починаючи читати онлайн цей твір, ніби пропускаєш крізь себе долю головної героїні. Не може не вразити її життєвий шлях, обставини, в яких вона опиняється, та люди, що її оточують.

У книгах українського письменника читач відчуває себе серед волоцюг, наркоманів, бандитів, шахраїв та інших представників соціального дна, яких Олесь Ульяненко вимальовує з особливою соковитістю та відвертістю, не цураючись правдивих слів. Він був не лише талановитим письменником, а витонченим моралістом, який майстерно добирав найбільш драматичні та неповторні образи, описуючи абсурдність та розбещення нашого суспільству.

Цей філософсько-кримінальний твір допоможе роздивитися різні грані людських цінностей та побачити мораль як зло та одночасний порятунок для кожного з нас. Якщо ви вирішите скачати «Софія» Олеся Ульяненка, радимо скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки – тут ви знайдете цю та інші книги автора безкоштовно та без реєстрації. Твір надається для скачування у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Софія» Олеся Ульяненко

Завантажити книгу «Софія» у форматі:

Рекомендації

Розколоте небо
Розколоте небо Світлана Талан
Знак Саваофа
Знак Саваофа Олесь Ульяненко
Фортеця для серця
Фортеця для серця Олена Печорна
Вогняна зима
Вогняна зима Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Софія» Олеся Ульяненко

Комментарии для сайта Cackle