«Сойчине крило» Іван Франко

«Сойчине крило» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9373 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сойчине крило» Івана Франко (анотація)

Книга «Сойчине крило» – пронизливий драматичний твір, в якому розкривається трагічна жіноча доля через помилки у коханні. Іван Франко не просто показує історію нещасного кохання – він передає її особливо витончено – через спогади головної героїні Мані, які надіслала листа колись коханому Хомі. Він отримав цей фатальний лист на свій День народження. Сумнівний подарунок у період самотності…

Починаючи читати онлайн книгу «Сойчине крило» Івана Яковича Франка українською мовою, дивуєшся витривалості й твердості духу Мані. Їй випало на долю багато страждань і поневірянь, приниження й насильства. Коли вона писала листа, її сильно травмований чоловік вмирав у муках, і відчаю жінки не було кінця.

Особливе місце у цій історії відводиться сойчиному крилу тієї самої пташки, яку через ревнощі вбила Маня. Жінка надіслала крило в листі як знак пам’яті про минулі стосунки, чим ще більше збентежила душу Хомі. Витончені образи – сильне місце Франка, і кожен його твір вражає багатошаровою мудрістю, звідки кожен винесе свою мораль.

Твір змушує замислитися над відповідальністю за своє кохання та за свої помилки, а кінцівка є досить символічною та залишає сильний післясмак і бажання розмірковувати над людськими стосунками. Пропонуємо скачати книгу «Сойчине крило» Івана Яковича Франка на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснушки на будь-який формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Сойчине крило» Івана Франка онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сойчине крило» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сойчине крило» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сойчине крило» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *