«Сойчине крило» Іван Франко

«Сойчине крило» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4906 переглядів
4906 переглядів

Про книгу «Сойчине крило» Івана Франко

Книга «Сойчине крило» – пронизливий драматичний твір, в якому розкривається трагічна жіноча доля через помилки у коханні. Іван Франко не просто показує історію нещасного кохання – він передає її особливо витончено – через спогади головної героїні Мані, які надіслала листа колись коханому Хомі. Він отримав цей фатальний лист на свій День народження. Сумнівний подарунок у період самотності…

Починаючи читати онлайн книгу «Сойчине крило» Івана Яковича Франка українською мовою, дивуєшся витривалості й твердості духу Мані. Їй випало на долю багато страждань і поневірянь, приниження й насильства. Коли вона писала листа, її сильно травмований чоловік вмирав у муках, і відчаю жінки не було кінця.

Особливе місце у цій історії відводиться сойчиному крилу тієї самої пташки, яку через ревнощі вбила Маня. Жінка надіслала крило в листі як знак пам’яті про минулі стосунки, чим ще більше збентежила душу Хомі. Витончені образи – сильне місце Франка, і кожен його твір вражає багатошаровою мудрістю, звідки кожен винесе свою мораль.

Твір змушує замислитися над відповідальністю за своє кохання та за свої помилки, а кінцівка є досить символічною та залишає сильний післясмак і бажання розмірковувати над людськими стосунками. Пропонуємо скачати книгу «Сойчине крило» Івана Яковича Франка на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснушки на будь-який формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Сойчине крило» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сойчине крило» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *