«Сокільська гора» Іван Нечуй-Левицький

«Сокільська гора» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
606 переглядів
606 переглядів

Про книгу «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Сокільська гора» – короткий, але влучний опис популярного туристичного міста на Буковині. Твір написаний в кінці 19-го століття, в ньому пояснюється, чому ця місцина дуже небезпечна для човнів, які спускаються вниз по річці Черемош. 

Читати онлайн книгу «Сокільська гора» Івана Нечуй-Левицького українською мовою сподобається всім, хто цікавиться туристичними місцями країни, гарною природою та не менш гарною мовою. Як завжди у автора, мелодійно та влучно описується навколишнє середовище, та так, що читачеві обов’язково хочеться побувати на місці і побачити все своїми очима. 

А ви знали, що на сучасний вид скали і місцевості навколо неї вплинула діяльність однієї німецької компанії? Автор розповідає, що в 1870 році німці викупили Путилівщину і Ясенів, після чого задля безпеки проїзду почали динамітом підривати великі камені в річці. Ці руйнівні дії привели до того, що пропливати біля гори стало значно безпечніше. 

Ви можете скачати книгу «Сокільська гора» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте духмяний чай та поєднуйте приємне з корисним!

Завантажити безкоштовно книгу «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *