«Сокільська гора» Іван Нечуй-Левицький

«Сокільська гора» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1175 переглядів

Короткий зміст книги «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Сокільська гора» – короткий, але влучний опис популярного туристичного міста на Буковині. Твір написаний в кінці 19-го століття, в ньому пояснюється, чому ця місцина дуже небезпечна для човнів, які спускаються вниз по річці Черемош. 

Читати онлайн книгу «Сокільська гора» Івана Нечуй-Левицького українською мовою сподобається всім, хто цікавиться туристичними місцями країни, гарною природою та не менш гарною мовою. Як завжди у автора, мелодійно та влучно описується навколишнє середовище, та так, що читачеві обов’язково хочеться побувати на місці і побачити все своїми очима. 

А ви знали, що на сучасний вид скали і місцевості навколо неї вплинула діяльність однієї німецької компанії? Автор розповідає, що в 1870 році німці викупили Путилівщину і Ясенів, після чого задля безпеки проїзду почали динамітом підривати великі камені в річці. Ці руйнівні дії привели до того, що пропливати біля гори стало значно безпечніше. 

Ви можете скачати книгу «Сокільська гора» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте духмяний чай та поєднуйте приємне з корисним!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сокільська гора» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *