«Соло для Соломії» Володимир Савович Лис

«Соло для Соломії» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3725 переглядів
3725 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Соло для Соломії» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Книга «Соло для Соломії» Володимира Лиса – це ще одна фантастична історія від відомого українського автора. Вкотре він вражає свого читача тим, наскільки епохальною та водночас життєвою й близькою кожному може бути його історія. Оповідаючи своєму читачеві про події минулого століття, що були сповнені трагедії: від світових воєн до масових депортації, голоду та загальнонаціонального горя, письменник не забуває про звичайних людей. Саме через постать такої людини він буде вести свого читача, показуючи тому захопливий сюжет.

Соломія була звичайною, такою, як інші тисячі дітей по всій Україні. Її життя було сповнено дуже різних моментів: щасливих, трагічних та таких, що змушували її робити висновки. Вищезгаданий талант письменника полягає саме в тому, що він пише історію життя однією людини, яка своїм прикладом показує те, як можна пройти крізь важкі випробування, залишившись собою та знайшовши своє маленьке людське щастя. Вражає і відвертість оповіді в контексті опису емоцій та подій навколо, в які важко не повірити.

Мало художніх історій несуть в собі стільки висновків та повчальних епізодів, як праця Лиса. Вона не тільки демонструє чудову художню історію, але й показує ті речі, які є важливими для кожного українця. Власне щастя, що перегукується з історією цілого народу під однією обкладинкою – ось що знайде допитливий читач, познайомившись з книгою.

Слухати аудіокнигу «Соло для Соломії» Володимира Лиса онлайн українською мовою:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Соло для Соломії» Володимира Савовича Лиса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Соло для Соломії» Володимира Савовича Лиса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Соло для Соломії» Володимира Савовича Лиса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Соло для Соломії» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *