«Солодка пісня» Лейла Слімані

«Солодка пісня» Лейла Слімані

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5436 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Солодка пісня» Лейли Слімані (анотація)

Книга «Солодка пісня» – психологічний трилер з присмаком детективу про трагедію двох родин, які сплелися в одне ціле. Французька письменниця Лейла Слімані створила дуже проникливу та емоційно важку драматичну історію з таємничою постаттю головної героїні – няні двох маленьких дітей Луїзи.

Поль та Міріам – щаслива сімейна пара, що має двох прекрасних дітей – Мілу та Адама. Проте разом з поповненням родини Міріам відчула, що опинилася ув’язненою серед підгузок та домашніх клопотів. Молода мама не була готова розпрощатися з кар’єрою юриста заради домашнього побуту, тому вирішує вибрати няню для дітей.

Свій вибір подружжя зупинило на Луїзі – приємній жінці середніх років, яка також погодилася виконувати обов’язки домробітниці та куховарки. Як сказала їм жінка, вона повністю може віддавати час їхній чудовій родині – вона втратила чоловіка, а вже доросла донька живе окремо.

Луїза стає частиною родини, все глибше занурюючись в її атмосферу. Міріам і Поль, не замислюючись, залишають на неї своїх дітей, не вдаючись у подробиці, як саме няня проводить з ними час. І раптом відбувається жахлива трагедія: повернувшись додому, мати побачила, що її діти мертві.

Роман «Солодка пісня» – це історія про непросту долю Луїзи, що ретельно приховувалась під маскою дбайливої та доброї няні. Починаючи читати онлайн книгу, одразу вбачаєш парадоксальність образу головної героїні та відчуваєш, що життя змусило її пройти крізь багато випробувань. Не одразу помічаєш дивну поведінку Луїзи. А потім стає надто пізно…

Клубок таємниць і трагедій у житті Луїзи розплутується поступово. Десь проскакують факти з її минулого, але в багатьох випадках читачу доведеться самостійно домислювати, будувати гіпотези та по цеглинці складати єдину картину образу головної героїні. З кожною сторінкою ця захоплююча історію все більше перетворюється з жахливого трилера у сімейну сагу, де почуття затьмарюють розум.

Ця книга доводить: у кожної людини є свої «скелети в шафі», і довіряти своїх дітей комусь чужому – дуже великий ризик. Рекомендуємо вам скачати «Солодка пісня» Лейли Слімані на нашому сайті – його ви знайдете тут безкоштовно та без реєстрації. Формати, що надаються для скачування – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Солодка пісня» Лейли Слімані українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Солодка пісня» Лейли Слімані українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Солодка пісня» Лейли Слімані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *