«Солоні поцілунки» Ольга Купріян

«Солоні поцілунки» Ольга Купріян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1621 переглядів
1621 переглядів

Про книгу «Солоні поцілунки» Ольги Купріян

Книга «Солоні поцілунки» розповідає про життя підлітків, роблячи акценти на їх проблеми, бажання та цілі. На свій день народження на головну героїню звалюється велика купа проблем. Руйнується все, що до цього моменту виглядало ідеальним чи було таким.

Як заново все зібрати до купи? І чи треба це робити взагалі? Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Солоні поцілунки» Ольги Купріян українською мовою, то зможете отримати відповіді на ці питання.

Коли людина дорослішає, то всі події в її житті стають настільки заплутаними. Інколи ми не можемо зробити і кроку, щоб не задіти чиїсь тонкі почуття. Нам доводиться погоджуватись зі своєю провиною. Бути червоними від гірких сліз. Або ж реготати до болю в животі. Бути закоханим не в ту людину, яка варта наших почуттів.

Мілка разом з друзями переживає дуже гостро всі ці моменти дорослішання. Вона ходить в школу, на танці, закохується, сміється, помиляється. Потайки від батьків вживає алкоголь та думає про інтим. Вона разом з друзями відноситься до звичайних підлітків, які мають звичайні проблеми та переживання.

У вас є можливість скачати книгу «Солоні поцілунки» Ольги Купріян безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою даного літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Солоні поцілунки» Ольги Купріян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *