«Солонський яр» Микола Хвильовий

«Солонський яр» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
610 переглядів
610 переглядів

Про книгу «Солонський яр» Миколи Хвильового

Книга «Солонський яр» – це героїчна новела, яка романтизує деякі важкі і складні життєві події і вчинки людей. У цьому творі автор показує, як сильно можуть відрізнятись мрії і реальність, і що не завжди майбутнє буває таким, як його люди чи конкретна особа намагаються намалювати у своїх фантазіях. Справжнє життя може виявитись важким і навіть страшним у певні моменти, а благородні пориви і вчинки не кожен здатен оцінити.

Почавши читати онлайн книгу «Солонський яр» Миколи Хвильового українською мовою, можна дізнатись, що мова у ній ведеться про один полтавський ліс, де жили бандити. Саме те місце і називалось Солонським яром, а злочинці не давали спокійно жити мешканцям сусідніх сіл. Налякані люди змушені були терпіти свавілля лиходіїв, а представники влади лиш безсило розводили руками.

Та знайшовся сміливий чоловік, який вирішив, що він зможе впоратись з лиходіями. Звали його Савка, а був він очільником села Млинки. Узявши з собою міліціонерів, він пішов у ліс, щоб ловити бандитів… А як розгортались події далі, чим завершилась історія, можна дізнатись, якщо скачати книгу «Солонський яр» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Солонський яр» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Солонський яр» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *