«Соната для вітру та ночі» Ярослав Трінчук

«Соната для вітру та ночі» Ярослав Трінчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
424 переглядів
424 переглядів

Про книгу «Соната для вітру та ночі» Ярослава Трінчука

Книга «Соната для вітру та ночі» є продовженням гостросюжетного соціально-пригодницького роману «Кожному своє». Ярослав Трінчук поставив у центр подій схожих героїв – палких борців за справедливість та відродження моралі в українському суспільстві. Богдан та Василь пішли на авантюру та вирішили вкрасти у представників КДБ секретний об’єкт з цінною інформацією планетарного значення, над отриманням якої ламають голову наймогутніші розвідки всього світу.

Сюжет цієї книги не є таким романтичним, як її назва. Події тут розгортаються стрімко, не даючи читачеві отямитися від постійних небезпек і пригод головних героїв. Як сталося так, що вчений Василь Бутович, друг та послідовник геніального винахідника Григорія Братишина, товаришував з представником державної служби безпеки Богданом Отаманчуком? Патріотизм і бажання захистити багатостраждальну Україну об’єднало їхні професійні пориви.

Друзям вдається зробити неймовірне – увійти в інформаційне поле Землі та заволодіти таємним човном представників влади та схованою в ньому програмою для знищення людства. Проте ворог також не дрімає – його могутність, гроші та можливості, помножені на обурення, створюють в уяві жахливі картини помсти. Та наших героїв нічого не зупиняє – вони готові до будь-яких авантюр і не збираються залишати Україну в руках жорстоких і божевільних узурпаторів.

Роман «Соната для вітру та ночі» включає три складові, що органічно переплетені у сюжетному вирі подій: соціально-політичну, пригодницьку та лірично-драматичну. Сполохані жінки, з якими стикаються Богдан і Василь в самому епіцентрі небезпечного оточення, вимагають додаткових подвигів чоловіків, проте за це головні герої отримують досить цікаву винагороду, адже ці красуні не просто так зустрілися на їхньому життєвому шляху.

Скачати «Соната для вітру та ночі» Ярослава Трінчука ви можете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf – всі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо всім бажаючим читати онлайн цю книгу в нашій електронній бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «Соната для вітру та ночі» Ярослава Трінчука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Соната для вітру та ночі» Ярослава Трінчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *