«Сонет 66 (збірка)» Вільям Шекспір

«Сонет 66 (збірка)» Вільям Шекспір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
631 переглядів

Короткий зміст книги «Сонет 66 (збірка)» Вільяма Шекспіра (анотація)

Вірш «Сонет 66» Вільяма Шекспіра у своїй оригінальній версії (англійською мовою) вміщається у 14 рядків, і при цьому у ньому є лише два речення. У твору є багато різних перекладів, і навіть українських варіантів існує з десяток, якщо не більше. Розповідь у вірші ведеться від першої особи, тобто від імені ліричного героя, який промовляє свій емоційно насичений монолог.

У даній роботі Шекспіра йдеться про життя у соціумі, яке головному герою видається несправедливим, бо навколо себе він бачить лише хаос і ситуацію, коли все перевертається догори дригом. Автор, використовуючи антитезу, намагається показати (через погляд героя на світ) проблеми, які існують – філософські, соціальні, етичні…

Оскільки у тому безладі, що коїться довкола, немає місця для мистецтва і краси, ліричний герой почувається аж занадто погано, єдиний вихід він бачить у забутті, тобто у смерті, яка видається спасінням. І хоч він гостро все відчуває, його серце не закривається і не стає «черствим». Герой так і залишається чутливим до зла, яке бачить.

Повторення першого рядка у вірші (анафора) використовується для того, щоб підсилити відчуття трагічності і суму. Але, попри такий настрій твору, фінал у нього все ж оптимістичний, бо герой розуміє, що вихід завжди є, а кохання – це основна причина, щоб продовжувати жити.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сонет 66 (збірка)» Вільяма Шекспіра та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сонет 66 (збірка)» Вільяма Шекспіра: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сонет 66 (збірка)» Вільяма Шекспіра і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Сонет 66 (збірка)» Вільяма Шекспіра українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сонет 66 (збірка)» Вільяма Шекспіра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *