«Сонети» Віталій Колодій

«Сонети» Віталій Колодій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2040 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сонети» Віталія Колодія (анотація)

У цій книзі зібрані сонети – лише один із розділів великого творчого доробку відомого українського письменника Віталія Колодія. Висловлені з використанням класичної віршоформи думки й почуття тут постають у світовім суголоссі вічного пошуку істини, добра й любові. Авторські сповідальні мотиви, звернені до моральних і світоглядних категорій, поет звіряє на щирий читацький відгук. Інтимне у нього не тільки особистісне, а й завдяки яскравому художньому вираженню загально і гостро відчутне.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сонети» Віталія Колодія українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сонети» Віталія Колодія українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сонети» Віталія Колодія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *