«Сонети» Данте Аліг'єрі

«Сонети» Данте Аліг'єрі

  • Назва: Сонети
  • Письменник: Данте Аліг'єрі
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Поезія
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1111 переглядів
1111 переглядів

Про книгу «Сонети» Данте Аліг'єрі

Данте Аліг’єрі – видатний італійський поет Середньовіччя, який вважається одним із засновників літературної італійської мови. Одна з найбільш чуттєвих його праць, присвячених коханню до Беатріче, – книга «Сонети». Кохання видатного митця було платонічним і недосяжним – поет всього двічі зустрічався з дівчиною за все життя та неймовірно страждав після її смерті в молодому віці. Проте навіть на відстані він кохав дуже палко та ототожнював свою кохану з янголом-спасителем. Образ Беатріче здійснив величезний вплив та розвиток теми платонічних почуттів у подальшій літературі.

Збірка вміщує баладу про кохання та вісім кращих сонетів поета. Перекладачем цих творів є Дмитро Павличко – один з найчуттєвіших українських письменників, чиї вірші вражають ніжністю та емоційністю. Йому вдалося передати всю глибину почуттів та пристрасть Данте, показати його безмірне щастя та одночасно – сум і відчай через недоступне і таємне кохання.

Кожен із сонетів книги – це роздуми про життєву долю та щастя зустрітися зі справжнім коханням, Оспівуючи Беатріче, Данте звертається до порівнянь та метафор, наголошуючи на красі своєї обраниці, говорить про свою слабкість перед почуттями та цілковито віддається їм. Якщо ви хочете пройнятися романтичним настроєм видатного італійського поета, насолодитися величною та ніжною мовою його сонетів, рекомендуємо читати онлайн цю проникливу книгу.

За однією з версій Беатріче ніколи не існувало, і Данте, як будь-якому талановитому митцю, була потрібна муза для красивих поетичних рядків. Проте поетові не можеш не вірити – він зізнається у своїх стражданнях і сподіваннях, дякуючи долі за такий неймовірний чуттєвий досвід. Збірка «Сонети» доводить, що кохання однаково зводить з розуму – і в наш час, і багато століть тому.

Якщо ви хочете скачати «Сонети» Данте Аліг’єрі, пропонуємо вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг в нашій бібліотеці – fb2, txt, epub або rtf. Всі гості нашого сайту можуть користуватися матеріалами бібліотеки безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Сонети» Данте Аліг'єрі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сонети» Данте Аліг'єрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *