«Соня» Катерина Бабкіна

«Соня» Катерина Бабкіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1729 переглядів
1729 переглядів

Про книгу «Соня» Катерини Бабкіної

Катерина Бабкіна – одна з найяскравіших українських письменниць і поетес нашої сучасності, а також талановитий перекладач і сценарист. Роман «Соня» є дебютом її літературної творчості. У цій книзі Катерина показала увесь розмах своєї фантазії та сміливі поєднання суперечливих і неоднозначних понять. Музика цього твору ллється прямо в душу, і серед маячні головних героїв та незліченних сюжетних поворотів неможливо не помітити до болю знайомі думки, які не завжди вимовляються вголос.

Головна героїня роману Соня – звичайна дівчина, що стоїть на порозі дорослого життя. Все, з чим вона стикнеться на сторінках книги, не просто додасть життєвої мудрості та загартує характер, а кардинально змінить її пріоритети й цінності.

Хвилююче кохання та безтурботні мандри найкрасивішими країнами світу, розкішне життя на межі з тяжкими заробітками, зіткнення з різними культурними традиціями, сполучення релігії та віри – це і не тільки це очікує молоду дівчину, яка не зупиняється у вирі невтомного пошуку свого «Я» та готова на будь-які авантюри заради знаходження свого острівця щастя.

Червоною ниткою через книгу «Соня» проходить розв’язання моральних дилем, до рівня яких дівчина виявилася зовсім не готовою. Кого можна вважати своїм справжнім другом, а кого – ворогом? На кого треба покластися, якщо життя готує тобі приголомшливий сюрприз – на себе чи оточуючих? Письменниця ніби грає житєвими долями та жонглює моральними категоріями, постійно змінюючи їх місцями. У цьому – вся привабливість і трагічність нашого світу, коли ти не знаєш, радіти чи сумувати несподіваним змінам.

Мова роману нагадує філософські нариси з нескінченним потоком думок – іноді розчиняєшся серед рядків і не можеш відрізнити фантазію від реальності. Така манера авторки дозволяє пройнятися сюжетними перипетіями, відчувши їхні найтонші грані.

Пропонуємо читати онлайн цей пронизуючий твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви бажаєте скачати «Соня» Катерини Бабкіної, виберіть зручні для вас формати електронних матеріалів із запропонованих: fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Соня» Катерини Бабкіної

– А якщо я його люблю? Що робити?

– Люби і роби що хочеш.

-Ніхто нікого не любить за те, що хтось там особливий.

-А за що?

-Просто так.

– Як це – любити когось завжди? – спитала Соня.

– Це чудово!

…це неправда, люди не не люблять гомосексуалістів, люди в їхньому місті, як і люди в цілому світі, можливо, просто взагалі нікого не люблять…

Скачати безкоштово книгу «Соня» Катерини Бабкіної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Соня» Катерини Бабкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *