«Соня» Катерина Бабкіна

«Соня» Катерина Бабкіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2090 переглядів
2090 переглядів

Короткий зміст книги «Соня» Катерини Бабкіної (анотація)

Катерина Бабкіна – одна з найяскравіших українських письменниць і поетес нашої сучасності, а також талановитий перекладач і сценарист. Роман «Соня» є дебютом її літературної творчості. У цій книзі Катерина показала увесь розмах своєї фантазії та сміливі поєднання суперечливих і неоднозначних понять. Музика цього твору ллється прямо в душу, і серед маячні головних героїв та незліченних сюжетних поворотів неможливо не помітити до болю знайомі думки, які не завжди вимовляються вголос.

Головна героїня роману Соня – звичайна дівчина, що стоїть на порозі дорослого життя. Все, з чим вона стикнеться на сторінках книги, не просто додасть життєвої мудрості та загартує характер, а кардинально змінить її пріоритети й цінності.

Хвилююче кохання та безтурботні мандри найкрасивішими країнами світу, розкішне життя на межі з тяжкими заробітками, зіткнення з різними культурними традиціями, сполучення релігії та віри – це і не тільки це очікує молоду дівчину, яка не зупиняється у вирі невтомного пошуку свого «Я» та готова на будь-які авантюри заради знаходження свого острівця щастя.

Червоною ниткою через книгу «Соня» проходить розв’язання моральних дилем, до рівня яких дівчина виявилася зовсім не готовою. Кого можна вважати своїм справжнім другом, а кого – ворогом? На кого треба покластися, якщо життя готує тобі приголомшливий сюрприз – на себе чи оточуючих? Письменниця ніби грає житєвими долями та жонглює моральними категоріями, постійно змінюючи їх місцями. У цьому – вся привабливість і трагічність нашого світу, коли ти не знаєш, радіти чи сумувати несподіваним змінам.

Мова роману нагадує філософські нариси з нескінченним потоком думок – іноді розчиняєшся серед рядків і не можеш відрізнити фантазію від реальності. Така манера авторки дозволяє пройнятися сюжетними перипетіями, відчувши їхні найтонші грані.

Пропонуємо читати онлайн цей пронизуючий твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви бажаєте скачати «Соня» Катерини Бабкіної, виберіть зручні для вас формати електронних матеріалів із запропонованих: fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Соня» Катерини Бабкіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Соня» Катерини Бабкіної

– А якщо я його люблю? Що робити?

– Люби і роби що хочеш.

-Ніхто нікого не любить за те, що хтось там особливий.

-А за що?

-Просто так.

– Як це – любити когось завжди? – спитала Соня.

– Це чудово!

…це неправда, люди не не люблять гомосексуалістів, люди в їхньому місті, як і люди в цілому світі, можливо, просто взагалі нікого не люблять…

Скачати безкоштово книгу «Соня» Катерини Бабкіної українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Соня» Катерини Бабкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *