«Сонячна система: путівник для туристів» Олівія Коскі, Джани Ґрицевич

«Сонячна система: путівник для туристів» Олівія Коскі, Джани Ґрицевич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
553 переглядів
553 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сонячна система: путівник для туристів» Олівії Коскі, Джани Ґрицевич (анотація)

Поважний науковий багаж і рушійна сила уяви – два складники чудово проілюстрованого путівника нашою Сонячною системою. “Сонячна система: путівник для туристів” – незамінна книжка у валізі кожного космічного мандрівника. У ній ви знайдете всю важливу інформацію про майбутню подорож, зокрема про те, як дістатися до того чи іншого місця Сонячної системи й що робити після прибуття. Не знайти кращої книжки для шукачів космічних пригод і тих, кого в космічних подорожах захоплює наука. Не шукайте інших путівників, не чекайте іншої нагоди – ваша ракета вже готова до старту!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сонячна система: путівник для туристів» Олівії Коскі, Джани Ґрицевич українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сонячна система: путівник для туристів» Олівії Коскі, Джани Ґрицевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *