«Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволод Нестайко

«Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволод Нестайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2117 переглядів

Короткий зміст книги «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка (анотація)

Збірка добрих та веселих дитячих оповідань відомого українського письменника Всеволода Нестайка, який складає свої твори на радість дітлахам вже понад 40 років. Всеволод Нестайко чудово знає, чого хоче його молодий читач. Оповідання, казки та повісті просякнуті іскрометним гумором, письменник особливо майстерно жонглює іменами та смішними ситуаціями. До пропонованої збірки також включено найкращий твір поета – повість казка «Незвичайні пригоди в лісовій школі», де учні школи – це заєць, їжачки та інші звірі, а викладання ведеться ведмежою мовою. Одним словом, якщо хочете від душі посміятися – ви вибрали потрібну книгу!

Слухати аудіокнигу «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка онлайн українською мовою безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *