«Сорочинський ярмарок» Микола Гоголь

«Сорочинський ярмарок» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
697 переглядів
697 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сорочинський ярмарок» Миколи Гоголя (анотація)

Книга «Сорочинський ярмарок» Миколи Гоголя містить у собі повість, яку вперше було надруковано у 1832 році. Оригінальний текст письменник написав чорнилом на чотирьох листах, але дата і заголовок були прописані не рукою Гоголя. Як можна зрозуміти з цього рукопису, повість «народилась» у 1829 році.

Розповідається у творі про селянську родину, яка прибуває на ярмарок у Сорочинцях, щоб продати старого коня і з десяток мішків з пшеницею. До складу родини входять Солопій Черевик, його донька Параска і дружина Хавроня, яка для дівчини є не рідною матір’ю, а лише мачухою, та ще й не надто хорошою, бо дуже вже сварлива вона жінка.

Грицько – парубок, який закоханий у Параску, але з майбутньою тещею у нього конфлікт, через який зривається весілля. Розуміючи, що самотужки з ситуацією він не впорається, хлопець звертається по допомогу до одного цигана. Той обіцяє, що все зробить як потрібно, щоб закохані таки змогли одружитись, але ця задачка виявляється не з простих.

А поки молоді зайняті вирішенням особистих питань, інші люди переймаються історією про те, що місце, де проводиться ярмарок, прокляте, і бояться, що в будь-який момент може з’явитись червона свитка – річ, яка належала самому чорту, але потім була продана шинкарем, якому хазяїн сам її заклав. Кожному новому власнику свитка приносить самі лиш нещастя…

Дивитися фільм «Сорочинський ярмарок» (1938 р.) онлайн безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сорочинський ярмарок» Миколи Гоголя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сорочинський ярмарок» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *