«Спадкоємець для магната» Ольга Вісмут

«Спадкоємець для магната» Ольга Вісмут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4933 переглядів
4933 переглядів

Короткий зміст книги «Спадкоємець для магната» Ольгі Вісмут (анотація)

— Це моя дитина?

— Не розумію, про що ви, Дмитре Назаровичу. Це моя дитина, — говорю з наголосом на слові «моя». — Те, що ми з вами один раз… ну, ви зрозуміли… це не робить вас батьком.

— Що? — гарчить він і насувається на мене. — Один раз? Хочеш повторити?

Я мимоволі блідну:

— У мене, взагалі-то, є чоловік.

— На Кіпрі ти про нього щось не згадувала! — він хапає мене за руку й тягне за собою. — Тепер житимеш у мене. І ще…

Він розвертається, штовхає мене до стіни й впивається в мій рот поцілунком. А за хвилину, коли нам обом уже бракує повітря, шепоче мені в губи:

— Завтра ж подаєш на розлучення!

Я застукала чоловіка з іншою й вирішила йому помститися. Одна ніч із незнайомцем у шикарному готелі… Хто ж знав, що ця ніч матиме наслідки, а незнайомець виявиться моїм босом?!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Спадкоємець для магната» Ольгі Вісмут та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Спадкоємець для магната» Ольгі Вісмут: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Спадкоємець для магната» Ольгі Вісмут і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спадкоємець для магната» Ольгі Вісмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *