«Спадок» Галина Гаврищук

«Спадок» Галина Гаврищук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
754 переглядів
754 переглядів

Про книгу «Спадок» Галини Гаврищук

Книга «Спадок» – це збірка роздумів і нарисів психолого-філософського характеру про все, що складає наше буття – свідомість, емоції, світосприйняття тощо. Галина Гаврищук у ненав’язливій формі пропонує читачеві зануритися у глибини своєї психіки та розкласти по поличках все те, що не дає нам спокійно жити та викликає постійні душевні страждання та внутрішні запитання.

Світ, який ми бачимо навколо, є дзеркальним відображенням нашої свідомості. У спадок ми отримуємо вміння аналізувати та перетворювати своє життя у власній уяві, і це – надзвичайне набуття, що відкриває нам великі можливості. Важливо навчитися правильно розпоряджатися душевними багатствами та розумно їх використовувати – і тоді кожна людина стане ковалем свого щастя, побудувавши для себе гармонійне та спокійне життя, що на сьогодні є майже недосяжною мрією для кожного.

Твір «Спадок» цікавий тим, що авторка наводить приклади з власного життя, розкриваючи перед читачем свою душу. Вона стикалася зі страхом та внутрішнім затисненням, невпевненістю в собі та роздратованістю. Ці відчуття подолати не так просто, проте варто запам’ятати одне правило – треба зробити себе внутрішньо вільною людиною. Одразу настає полегшення та душа звільняється від кайданів емоційного зобов’язання.

Книга здебільшого складається з філософських притч, роздумів і діалогів зі своїм внутрішнім «Я». Це – дуже влучний прийом, адже він показує найпотаємніше, що є в кожного з нас та про що мало хто наважується говорити. Людина докоряє собі за постійні сумніви та вагання, випитує в себе, чому деякі слова та вчинки завдають їй душевного болю, сперечається за свої істинні мрії та бажання, які зазвичай бувають глибоко приховані… Наша свідомість – нескінченний потік мудрості, і треба тільки навчитися вести правильні розмови з нею.

Якщо ви хочете зануритися у вивчення суперечливої та загадкової природи людського мислення, радимо читати онлайн або скачати працю «Спадок» Галини Гаврищук на нашому сайті у будь-якому зручному для вас форматі – fb2, txt, epub або rtf. Цю та інші книги ви можете отримати абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Спадок» Галини Гаврищук

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спадок» Галини Гаврищук