«Спадок» Галина Гаврищук

«Спадок» Галина Гаврищук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1652 переглядів
1652 переглядів

Про книгу «Спадок» Галини Гаврищук

Книга «Спадок» – це збірка роздумів і нарисів психолого-філософського характеру про все, що складає наше буття – свідомість, емоції, світосприйняття тощо. Галина Гаврищук у ненав’язливій формі пропонує читачеві зануритися у глибини своєї психіки та розкласти по поличках все те, що не дає нам спокійно жити та викликає постійні душевні страждання та внутрішні запитання.

Світ, який ми бачимо навколо, є дзеркальним відображенням нашої свідомості. У спадок ми отримуємо вміння аналізувати та перетворювати своє життя у власній уяві, і це – надзвичайне набуття, що відкриває нам великі можливості. Важливо навчитися правильно розпоряджатися душевними багатствами та розумно їх використовувати – і тоді кожна людина стане ковалем свого щастя, побудувавши для себе гармонійне та спокійне життя, що на сьогодні є майже недосяжною мрією для кожного.

Твір «Спадок» цікавий тим, що авторка наводить приклади з власного життя, розкриваючи перед читачем свою душу. Вона стикалася зі страхом та внутрішнім затисненням, невпевненістю в собі та роздратованістю. Ці відчуття подолати не так просто, проте варто запам’ятати одне правило – треба зробити себе внутрішньо вільною людиною. Одразу настає полегшення та душа звільняється від кайданів емоційного зобов’язання.

Книга здебільшого складається з філософських притч, роздумів і діалогів зі своїм внутрішнім «Я». Це – дуже влучний прийом, адже він показує найпотаємніше, що є в кожного з нас та про що мало хто наважується говорити. Людина докоряє собі за постійні сумніви та вагання, випитує в себе, чому деякі слова та вчинки завдають їй душевного болю, сперечається за свої істинні мрії та бажання, які зазвичай бувають глибоко приховані… Наша свідомість – нескінченний потік мудрості, і треба тільки навчитися вести правильні розмови з нею.

Якщо ви хочете зануритися у вивчення суперечливої та загадкової природи людського мислення, радимо читати онлайн або скачати працю «Спадок» Галини Гаврищук на нашому сайті у будь-якому зручному для вас форматі – fb2, txt, epub або rtf. Цю та інші книги ви можете отримати абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Спадок» Галини Гаврищук українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спадок» Галини Гаврищук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *