«Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколм Гладуелл

«Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколм Гладуелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7495 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла (анотація)

Малколм Гладуелл – один з найоригінальніших журналістів, праці якого присвячені науковим дослідженням у галузях психології та соціології. Його книга “Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення” – це глибинний аналіз феномену прийняття рішень.

На багатьох прикладах у галузях бізнесу, політики, медицини, науки, мистецтва автор розкриває важливу роль несвідомого мислення, що диктується інтуїцією та блискавичною реакцією мозку. Якщо ви хочете майстерно оволодіти технологією бліцрішень, рекомендуємо скачати та прочитати цей цікавий посібник.

З перших сторінок автор занурює читача в когнітивну та соціальну психологію, розкриваючи основні “організми” свідомості та підсвідомих механізмів. Результати численних досліджень доводять, що у прийнятті рішень треба спиратися саме на підсвідомість, тобто на інтуїтивне передчуття.

Червоною ниткою крізь всю працю проходить роз’яснення сутності інтуїції, яке Малколм Гладуелл доповнює яскравими та влучними прикладами з різних сфер життя. Автор пояснює фактори, які заважають прийняттю підсвідомих рішень та дає низку цінних порад і рекомендацій, як стимулювати цей психічний процес.

Книгу “Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення” буде цікаво читати тим, чия діяльність потребує миттєвого прийняття рішень – педагогам, психологам, маркетологам, управлінцям різних рівнів тощо.

На думку Гладуелла, в основі інтуїтивного рішення лежить “спалах” – підсвідома реакція на побачене або почуте. Для того, щоб цей спалах був правильним, важливо зосередитися на своїх відчуттях та ключових закономірностях.

Головний ворог блискавичного рішення – занадто велика кількість інформації, що заважає встановленню істотних ознак. Красномовним є приклад, який навів журналіст на початку своєї праці: група вчених, що ретельно досліджувала скульптуру, не змогла правильно визначити, оригінал це чи підробка. Натомість вчені з іншої групи, які один раз поглянули на неї, одразу прийшли до правильного висновку.

Книга “Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення” – джерело цікавих експериментів, які дозволять розкрити несподівані якості вашого розуму.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла

«Предвзятость — это поцелуй смерти. Вы должны перед каждым раскрываться с лучшей стороны. Начинающий продавец смотрит на клиента и говорит: „Непохоже, чтобы этот человек мог позволить себе машину“, и это самое худшее, что он может сделать, потому что самый невзрачный человек может оказаться богачом. У меня есть клиент — фермер, которому в течение нескольких лет я продал несколько автомобилей. Мы скрепляем нашу сделку рукопожатием, он вручает мне деньги и говорит: „Пригоните ее ко мне на ферму“. Он даже не выписывает чек. Но если бы вы увидели этого человека в комбинезоне и услышали, как от него пахнет, вы вряд ли сочли бы его достойным клиентом. А на самом деле он просто набит деньгами. Или иногда заходит подросток, а его выгоняют. Через пару часов парень возвращается вместе с родителями, и они выбирают машину. Только обращаются к другому продавцу».

Верю (и надеюсь, что к концу этой книги вы тоже в это поверите), что для познания самого себя и своего поведения необходимо признать, что один быстрый взгляд может дать столько же информации, сколько дают месяцы рационального анализа.

Дэйв Гроссман, подполковник армии в отставке и автор книги On Killing («Об убийстве»), утверждает, что оптимальное состояние «подъема» (состояния, в котором стресс повышает эффективность действий) — когда сердечный ритм составляет от 115 до 145 ударов в минуту.

Большинство из нас абсолютно безотчетно, непроизвольно ассоциирует руководящие способности с внушительным внешним видом. У нас есть представление о том, как должен выглядеть руководитель, и этот стереотип настолько силен, что, если кандидат ему соответствует, мы можем пренебречь другими доводами.

Скачати безкоштово книгу «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *