«Спалити Хром» Вільям Ґібсон

«Спалити Хром» Вільям Ґібсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
925 переглядів
925 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Спалити Хром» Вільяма Ґібсона (анотація)

Є у літературі специфічний жанр, який має назву кіберпанк. І якщо ви ще не знайомі з ним, то найкращим варіантом для першого знайомства буде рішення читати онлайн книгу «Спалити Хром» Вільяма Ґібсона українською мовою, бо це класика даного жанру, що виділився з наукової фантастики. У 1982 році оповідання з такою назвою було вперше надруковане у одному журналі, а у 1986 воно увійшло до однойменної збірки автора.

У центрі сюжету знаходиться герой, від імені якого й розповідається вся історія. Це хакер з кібернетичною рукою, якого називають Автомат-Джек. У минулому він був військовим, побував на війні, а потім повернувся і знайшов собі нове заняття. Так герой і став спеціалістом по «залізякам». У нього є друг і напарник Боббі Квінн, який закохується в дівчину і погоджується на злочин, щоб допомогти їй вирватись з бідності.

Головний герой теж не залишається осторонь і приєднується до товариша, щоб разом зламати мережу кримінального авторитета, відомого під іменем Хром…

А про те, що відбудеться далі з героями, ви зможете прочитати самі, якщо зробите кілька нескладних дій і виберете скачати книгу «Спалити Хром» Вільяма Ґібсона українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Наша віртуальна бібліотека рада вітати кожного відвідувача.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спалити Хром» Вільяма Ґібсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спалити Хром» Вільяма Ґібсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *