«Спаситель» Ю Несбьо

«Спаситель» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3323 переглядів
3323 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Спаситель» Ю Несбьо (анотація)

Роман “Спаситель” – шоста історія про геніального детектива Харрі Холе, якому під силу розкрити будь-який злочин. І коли серед білого дня вбивають загадкового солдата, представника Армії спасіння, без головного героя ця справа не просувається ані на крок. Тепер інспектору поліції прийдеться розплутати чимало таємниць, а також звикати до нового керівництва з його жорсткою дисципліною.

У книзі “Спаситель” Ю Несбьо знайомить читачів з дивною структурою, що займає проміжне місце між воєнною та релігійною організацією – Армією спасіння. Члени цієї спільноти допомагають людям, що потрапили у скрутне становище, вибратися з емоційної та моральної пастки.

Шокуюче вбивство відбулося прямо в центрі Осло – одного такого спасителя застрелив невідомий кілер. Що приховують солдати з Армії спасіння? Хто є справжнім спасителем серед них, а хто – головним злочинцем? На ці та інші заплутані запитання головний герой має витягнути відповіді з найнеочікуваніших місць.

З кожною новою історією Ю Несбьо все більше придавлює улюбленого всіма Харрі вантажем особистих проблем і потрясінь. Здається, що доля відвернулася від чоловіка, і будь-яка гонитва за щастям заводять його у пастку і відчай. Нещасному поліцейському нічого не залишається, як топити свої негаразди в алкоголі. Такий романтичний образ непереможного детектива, який навіть у стані алкогольного сп’яніння безпомилково йде слідом за злочинцями, не може залишити байдужим. Починаючи читати будь-яку книгу циклу, схвильовано слідкуєш за драматизмом життя головного героя, що доповнюється гостросюжетними пригодами з кримінального світу, від поєднання яких кидає в холодний піт.

Атмосфера роману “Спаситель” занурює в холодну скандинавську зиму – довгу та виснажливу, що створює відповідний настрій для напруженого трилера. Радимо скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати цю книгу саме напередодні Різдва, щоб максимально пройнятися передсвятковими подіями, охопленими сніговими заметами та пронизливим вітром.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спаситель» Ю Несбьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Спаситель» Ю Несбьо

… человеческий мозг способен до мельчайших деталей воспроизвести увиденное или услышанное, только не запах, даже самый обычный и сильный.

Сперва интуиция, потом факты. Потому что интуиция тоже факты, совокупная информация с места преступления, которую мозг не сразу способен облечь в слова.

Харри подумал, что вожак становится вожаком не благодаря грубой силе, а благодаря способности правильно оценить ситуацию.

Сомнение — тень веры. Если ты не способен сомневаться, то не можешь верить по-настоящему. Тут как с храбростью, инспектор. Неспособный бояться не может быть храбрым.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спаситель» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *