«Спаситель» Ю Несбьо

«Спаситель» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1486 переглядів
1486 переглядів

Про книгу «Спаситель» Ю Несбьо

Роман “Спаситель” – шоста історія про геніального детектива Харрі Холе, якому під силу розкрити будь-який злочин. І коли серед білого дня вбивають загадкового солдата, представника Армії спасіння, без головного героя ця справа не просувається ані на крок. Тепер інспектору поліції прийдеться розплутати чимало таємниць, а також звикати до нового керівництва з його жорсткою дисципліною.

У книзі “Спаситель” Ю Несбьо знайомить читачів з дивною структурою, що займає проміжне місце між воєнною та релігійною організацією – Армією спасіння. Члени цієї спільноти допомагають людям, що потрапили у скрутне становище, вибратися з емоційної та моральної пастки.

Шокуюче вбивство відбулося прямо в центрі Осло – одного такого спасителя застрелив невідомий кілер. Що приховують солдати з Армії спасіння? Хто є справжнім спасителем серед них, а хто – головним злочинцем? На ці та інші заплутані запитання головний герой має витягнути відповіді з найнеочікуваніших місць.

З кожною новою історією Ю Несбьо все більше придавлює улюбленого всіма Харрі вантажем особистих проблем і потрясінь. Здається, що доля відвернулася від чоловіка, і будь-яка гонитва за щастям заводять його у пастку і відчай. Нещасному поліцейському нічого не залишається, як топити свої негаразди в алкоголі. Такий романтичний образ непереможного детектива, який навіть у стані алкогольного сп’яніння безпомилково йде слідом за злочинцями, не може залишити байдужим. Починаючи читати будь-яку книгу циклу, схвильовано слідкуєш за драматизмом життя головного героя, що доповнюється гостросюжетними пригодами з кримінального світу, від поєднання яких кидає в холодний піт.

Атмосфера роману “Спаситель” занурює в холодну скандинавську зиму – довгу та виснажливу, що створює відповідний настрій для напруженого трилера. Радимо скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати цю книгу саме напередодні Різдва, щоб максимально пройнятися передсвятковими подіями, охопленими сніговими заметами та пронизливим вітром.

Цитати з книги «Спаситель» Ю Несбьо

… человеческий мозг способен до мельчайших деталей воспроизвести увиденное или услышанное, только не запах, даже самый обычный и сильный.

Сперва интуиция, потом факты. Потому что интуиция тоже факты, совокупная информация с места преступления, которую мозг не сразу способен облечь в слова.

Харри подумал, что вожак становится вожаком не благодаря грубой силе, а благодаря способности правильно оценить ситуацию.

Я вообще никогда не мог понять, как женщины решаются делить постель и дом с людьми, которые физически целиком и полностью их превосходят. Мужчины никогда бы не пошли на такой риск.

Скачати безкоштово книгу «Спаситель» Ю Несбьо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спаситель» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *