«Спаситель» Ю Несбьо

«Спаситель» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Спаситель» Ю Несбьо

Роман “Спаситель” – шоста історія про геніального детектива Харрі Холе, якому під силу розкрити будь-який злочин. І коли серед білого дня вбивають загадкового солдата, представника Армії спасіння, без головного героя ця справа не просувається ані на крок. Тепер інспектору поліції прийдеться розплутати чимало таємниць, а також звикати до нового керівництва з його жорсткою дисципліною.

У книзі “Спаситель” Ю Несбьо знайомить читачів з дивною структурою, що займає проміжне місце між воєнною та релігійною організацією – Армією спасіння. Члени цієї спільноти допомагають людям, що потрапили у скрутне становище, вибратися з емоційної та моральної пастки.

Шокуюче вбивство відбулося прямо в центрі Осло – одного такого спасителя застрелив невідомий кілер. Що приховують солдати з Армії спасіння? Хто є справжнім спасителем серед них, а хто – головним злочинцем? На ці та інші заплутані запитання головний герой має витягнути відповіді з найнеочікуваніших місць.

З кожною новою історією Ю Несбьо все більше придавлює улюбленого всіма Харрі вантажем особистих проблем і потрясінь. Здається, що доля відвернулася від чоловіка, і будь-яка гонитва за щастям заводять його у пастку і відчай. Нещасному поліцейському нічого не залишається, як топити свої негаразди в алкоголі. Такий романтичний образ непереможного детектива, який навіть у стані алкогольного сп’яніння безпомилково йде слідом за злочинцями, не може залишити байдужим. Починаючи читати будь-яку книгу циклу, схвильовано слідкуєш за драматизмом життя головного героя, що доповнюється гостросюжетними пригодами з кримінального світу, від поєднання яких кидає в холодний піт.

Атмосфера роману “Спаситель” занурює в холодну скандинавську зиму – довгу та виснажливу, що створює відповідний настрій для напруженого трилера. Радимо скачати й прочитати цю книгу саме напередодні Різдва, щоб максимально пройнятися передсвятковими подіями, охопленими сніговими заметами та пронизливим вітром.

Цитати з книги «Спаситель» Ю Несбьо

… человеческий мозг способен до мельчайших деталей воспроизвести увиденное или услышанное, только не запах, даже самый обычный и сильный.

Сперва интуиция, потом факты. Потому что интуиция тоже факты, совокупная информация с места преступления, которую мозг не сразу способен облечь в слова.

Харри подумал, что вожак становится вожаком не благодаря грубой силе, а благодаря способности правильно оценить ситуацию.

Я вообще никогда не мог понять, как женщины решаются делить постель и дом с людьми, которые физически целиком и полностью их превосходят. Мужчины никогда бы не пошли на такой риск.

Завантажити безкоштовно книгу «Спаситель» Ю Несбьо

Завантажити книгу «Спаситель» у форматі:

Рекомендації

Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської Андрій Анатолійович Кокотюха
Осінній сезон смертей
Осінній сезон смертей Андрій Анатолійович Кокотюха
Аляска
Аляска Сергій Бут
Осина фабрика
Осина фабрика Ієн М. Бенкс

Відгуки на книгу «Спаситель» Ю Несбьо