«Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стівен Р. Кові, Ребекка Р. Меррілл, Роджер Е. Меррілл

«Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стівен Р. Кові, Ребекка Р. Меррілл, Роджер Е. Меррілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4447 переглядів
4447 переглядів

Короткий зміст книги «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стивена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілла (анотація)

Чи вірно ви розпоряджаєтесь самим цінним ресурсом, що є – своїм часом? Чи може, долаючи кожного дня десятки малих проблем, лише розпорошуєте свій час та енергію, залишаючи поза увагою головне? А що головне? У кожного воно різне, але існують загальновизнані напрями людського життя, які мають неабияку цінність, ось їм і потрібно приділяти найбільшу увагу.

Книга «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» допоможе подивитись на життя не фрагментарно, а у всій його цілісності, навчить оптимально корисно впорядковувати свій час, а також ладити з самим собою та оточуючими.

Радимо читати онлайн книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стівена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілл українською мовою всім, хто прагне насолоджуватись кожною хвилиною свого існування на планеті Земля.

Не секрет, що відчувати себе комфортно і щасливо нам допомагає задоволення основних базових потреб. Фізично здоров’я, сите, не втомлене тіло – хіба це не щастя? А якщо ще й духовні потреби задоволені, на кшталт взаємного кохання, та доступу до знань? О-о-о! Жити набагато цікавіше, ніж ми собі уявляємо!

Скачати книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стівена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілл безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Натхнення вам!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стивена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стивена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілла українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стивена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *