«Спілка рудих» Артур Конан Дойл

«Спілка рудих» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1548 переглядів
1548 переглядів

Про книгу «Спілка рудих» Артура Конана Дойля

Той самий славнозвісний Шерлок Холмс, який бореться з нудьгою цікавим методом – розкриттям злочинів. І чим більш плутанини під час розслідувань, тим краще!
В книзі «Спілка рудих» відомий англійський детектив занурюється в чергову справу зі своїм найкращим другом та напарником доктором Ватсоном.

Відкрита нова вакансія в «Спілці рудих». Робота не брудна, сидіти та переписувати «Британську енциклопедію». І отримувати за це добру зарплатню. Ось хазяїн ссудної крамниці і пішов туди працювати, залишивши на господарстві свого помічника. Але невдовзі спілка розпалась і новий працівник залишився без роботи…

До чого тут Шерлок Холмс, запитаєте ви? Адже тут навіть не пахне детективною історією. Радимо читати онлайн книгу «Спілка рудих» Артура Конан Дойля українською мовою і переконатись, що навіть за простими, на перший погляд, подіями може ховатись масштабний злочин.

І знову до справи залучають дедукцію, ерудицію, інтелект та зухвалість. Головні герої на деякий час будуть позбавлені нудьги. До наступного злочину, який не забариться.

Ця невелика за об’ємом детективна історія, написана визнаним класиком детективного та пригодницького жанрів, не тільки прикрасить ваш досуг, але й випробує ваші аналітичні здібності. Скачати книгу «Спілка рудих» Артура Конан Дойля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Спілка рудих» Артура Конана Дойля

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спілка рудих» Артура Конана Дойля

Одна відповідь до “Спілка рудих”

  1. Діна Діна сказав:

    Класно 👍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *