«Спів божої пташки (Ностальгія)» Василь Шкляр

«Спів божої пташки (Ностальгія)» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3400 переглядів
3400 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Спів божої пташки (Ностальгія)» Василя Шкляра (анотація)

У годину зневіри і краху надій мусиш зупинитися в пошуках точки опертя. За день до Чорнобильської катастрофи він звільнився з роботи і став непідлеглим митцем. Та чи можна звільнитися від свого минулого?

Втекти від втраченого кохання, самотності й фатальних життєвих обставин? На цьому шляху він зустрічає незвичайну жінку, здатну зцілити душу й повернути жагу до життя. Але жереб знову кидає той-таки фатум.

Перевидання тужливої «Ностальгії».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спів божої пташки (Ностальгія)» Василя Шкляра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спів божої пташки (Ностальгія)» Василя Шкляра

Одна відповідь до “Спів божої пташки (Ностальгія)”

  1. Тамара Тамара сказав:

    Напевно тільки наші, українські автори можуть писати так проникливо і життєво. З великим задоволенням прочитала “Спів Божої пташки” – це справді ода великому коханню яке об’єднує та надає сил навіть у скрутні часи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *