«Співдружність» Енн Патчетт

«Співдружність» Енн Патчетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2300 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Співдружність» Енн Патчетт (анотація)

Книга «Співдружність» – строкате сімейне полотно, зіткане з безлічі доль та життєвих поневірянь. Енн Патчетт створила неймовірно хвилюючу драматичну історію, що охоплює значний проміжок часу в п’ятдесят років. Червоною ниткою крізь усю сюжетну канву проходить взаємозв’язок між батьками та дітьми. Відчуження між двома поколіннями та єдність сердець, конфлікти та взаємопідтримка – вся проза життя перетворилася на заплутаний клубок, з якого тягнуться кілька сюжетних ниточок.

Все почалося з несподіваного об’єднання двох родин – Кітінґів та Казенсів. Беверлі та Берт створили нову сім’ю, і разом з ними залишилося шість дітей від перших шлюбів: двох дітей мала Беверлі та чотирьох – Берт. Дитинство промайне дуже швидко, і ось молоді люди вже стоять на порозі дорослого життя. У кожного з них – власний життєвий шлях, свої помилки та випробування, несподівані зізнання, перемоги та розчарування…

Долі рідних людей, які знаходяться в різних куточках світу, будуть перетинатися несподіваним чином. Якщо ви хочете поринути у вир людських емоцій, поміркувати з головними героями книги щодо філософії людської долі, вам обов’язково слід читати онлайн цю сімейну сагу.

Роман «Співдружність» розкриває різні аспекти сімейного життя: побутовий бік та особисті стосунки подружжя, виховання своїх та чужих дітей, їхнє спілкування між собою. Тут яскраво простежується головний парадокс виховання: хоча всі діти перебували в однакових умовах, вони виросли зовсім різними людьми. Проте цю книгу не можна сприймати як розірвану на шматочки драму. Кожна сторінка роману дихає родинними зв’язками, піклуванням близьких людей одне про одного, прагненням не втрачати ту підтримку, яку можуть надати лише найрідніші люди.

Цей твір огорне вас душевним теплом та змусить замислитися над сімейними цінностями та їхньою роллю в житті кожного з нас. Радимо скачати «Співдружність» Енн Патчетт на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Для тих, хто цінує ліричні, багатошарові та філософські твори з переплетінням спогадів, реальності та міркувань у стилі «що було б, якби…» цей роман – прекрасна можливість зануритися у затишний та непередбачуваний сюжет.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Співдружність» Енн Патчетт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Співдружність» Енн Патчетт українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Співдружність» Енн Патчетт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *