«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сплячі красуні» Стивена Кинга, Овена Кінга

Чи замислювалися ви коли-небудь, яким стане світ, якщо в ньому зникнуть усі жінки? Ця тема привабила Короля жахів, і у співробітництві зі своїм старшим сином Овеном він створив захоплюючу та глибоку книгу «Сплячі красуні». У цьому романі ви не зустрінете монстрів або чудовиськ; він є поєднанням соціальної драми з містичним відлунням та елементами бойовика. На перший план тут виступають жінки – саме на них тримається наш світ, і Стівен Кінг та Овен Кінг яскраво це доводять.

Події книги відбуваються в невеличкому містечку – саме в таких місцях, на думку авторів, може народжуватися щось загадкове й підступне. Проте епідемія, що виникла з невідомих причин, охопила всю планету. Її жертвами ставали виключно жінки незалежно від віку та соціального положення. Вони засинали глибоким сном, а їхні тіла вкривалися дивним коконом. Якщо хтось наважиться зруйнувати цю оболонку, жінка негайно прокидалася та могла вбити того, хто перервав її сон – настільки величезною була її агресія.

У цей час, на початку епідемії «сплячих красунь» у містечку з’являється дивна жінка неймовірної краси на ім’я Іві Блек, на яку не діє цей вірус. Хто вона – ангел чи демон? Поки місцеві жителі губляться у здогадках, загадкова незнайомка починає власне розслідування, незважаючи на переслідування та конфлікти між угрупуваннями чоловіків, які з кожним днем спалахують все більше. Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця апокаліптична історія з кількома невідомими, рекомендуємо скачати «Сплячі красуні» Стівена Кінга та Овена Кінга.

У романі «Сплячі красуні» автори зачіпають багато злободенних соціальних тем, паралельно розкриваючи особливості світогляду чоловіків і жінок. Чи зможе чоловіча половина людства подолати хаос, який з’явився відразу після зникнення їх коханих жінок, дочок, сестер?

У безлічі ситуацій, описаних у книзі, простежується суто чоловічий підхід до справи – їхні емоції та почуття, думки та передбачення, ставлення до проблем та самих себе. Пропонуємо читати онлайн цей витончений психологічний твір у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Формати, які ми пропонуємо для скачування літератури – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сплячі красуні» Стивена Кинга, Овена Кінга

Завантажити книгу «Сплячі красуні» у форматі:

Рекомендації

Жорстоке небо
Жорстоке небо Макс Кідрук
Таємна історія
Таємна історія Донна Тартт
Щиголь
Щиголь Донна Тартт
Зворотний бік світів
Зворотний бік світів Дара Корній

Відгуки на книгу «Сплячі красуні» Стивена Кинга, Овена Кінга