«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1563 переглядів
1563 переглядів

Про книгу «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга

Чи замислювалися ви коли-небудь, яким стане світ, якщо в ньому зникнуть усі жінки? Ця тема привабила Короля жахів, і у співробітництві зі своїм старшим сином Овеном він створив захоплюючу та глибоку книгу «Сплячі красуні». У цьому романі ви не зустрінете монстрів або чудовиськ; він є поєднанням соціальної драми з містичним відлунням та елементами бойовика. На перший план тут виступають жінки – саме на них тримається наш світ, і Стівен Кінг та Овен Кінг яскраво це доводять.

Події книги відбуваються в невеличкому містечку – саме в таких місцях, на думку авторів, може народжуватися щось загадкове й підступне. Проте епідемія, що виникла з невідомих причин, охопила всю планету. Її жертвами ставали виключно жінки незалежно від віку та соціального положення. Вони засинали глибоким сном, а їхні тіла вкривалися дивним коконом. Якщо хтось наважиться зруйнувати цю оболонку, жінка негайно прокидалася та могла вбити того, хто перервав її сон – настільки величезною була її агресія.

У цей час, на початку епідемії «сплячих красунь» у містечку з’являється дивна жінка неймовірної краси на ім’я Іві Блек, на яку не діє цей вірус. Хто вона – ангел чи демон? Поки місцеві жителі губляться у здогадках, загадкова незнайомка починає власне розслідування, незважаючи на переслідування та конфлікти між угрупуваннями чоловіків, які з кожним днем спалахують все більше. Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця апокаліптична історія з кількома невідомими, рекомендуємо скачати «Сплячі красуні» Стівена Кінга та Овена Кінга.

У романі «Сплячі красуні» автори зачіпають багато злободенних соціальних тем, паралельно розкриваючи особливості світогляду чоловіків і жінок. Чи зможе чоловіча половина людства подолати хаос, який з’явився відразу після зникнення їх коханих жінок, дочок, сестер?

У безлічі ситуацій, описаних у книзі, простежується суто чоловічий підхід до справи – їхні емоції та почуття, думки та передбачення, ставлення до проблем та самих себе. Пропонуємо читати онлайн цей витончений психологічний твір у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Формати, які ми пропонуємо для скачування літератури – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *