«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2813 переглядів
2813 переглядів

Короткий зміст книги «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга (анотація)

Чи замислювалися ви коли-небудь, яким стане світ, якщо в ньому зникнуть усі жінки? Ця тема привабила Короля жахів, і у співробітництві зі своїм старшим сином Овеном він створив захоплюючу та глибоку книгу «Сплячі красуні». У цьому романі ви не зустрінете монстрів або чудовиськ; він є поєднанням соціальної драми з містичним відлунням та елементами бойовика. На перший план тут виступають жінки – саме на них тримається наш світ, і Стівен Кінг та Овен Кінг яскраво це доводять.

Події книги відбуваються в невеличкому містечку – саме в таких місцях, на думку авторів, може народжуватися щось загадкове й підступне. Проте епідемія, що виникла з невідомих причин, охопила всю планету. Її жертвами ставали виключно жінки незалежно від віку та соціального положення. Вони засинали глибоким сном, а їхні тіла вкривалися дивним коконом. Якщо хтось наважиться зруйнувати цю оболонку, жінка негайно прокидалася та могла вбити того, хто перервав її сон – настільки величезною була її агресія.

У цей час, на початку епідемії «сплячих красунь» у містечку з’являється дивна жінка неймовірної краси на ім’я Іві Блек, на яку не діє цей вірус. Хто вона – ангел чи демон? Поки місцеві жителі губляться у здогадках, загадкова незнайомка починає власне розслідування, незважаючи на переслідування та конфлікти між угрупуваннями чоловіків, які з кожним днем спалахують все більше. Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця апокаліптична історія з кількома невідомими, рекомендуємо скачати «Сплячі красуні» Стівена Кінга та Овена Кінга.

У романі «Сплячі красуні» автори зачіпають багато злободенних соціальних тем, паралельно розкриваючи особливості світогляду чоловіків і жінок. Чи зможе чоловіча половина людства подолати хаос, який з’явився відразу після зникнення їх коханих жінок, дочок, сестер?

У безлічі ситуацій, описаних у книзі, простежується суто чоловічий підхід до справи – їхні емоції та почуття, думки та передбачення, ставлення до проблем та самих себе. Пропонуємо читати онлайн цей витончений психологічний твір у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Формати, які ми пропонуємо для скачування літератури – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сплячі красуні» Стівена Кінга, Овена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *