«Спогади неврівноваженого молодика» Фредерік Бегбедер

«Спогади неврівноваженого молодика» Фредерік Бегбедер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
465 переглядів
465 переглядів

Короткий зміст книги «Спогади неврівноваженого молодика» Фредеріка Бегбедера (анотація)

Марк Мароньє — достатньо заможний юний француз, який в захваті від вечірок, алкоголю, наркотиків і сексу. Цинічний, саркастичний, а моментами навіть жорстокий, він віддається насолодам, які щедро пропонує життя. Та що насправді стоїть за ідеальною картинкою? І хто ховається за типово маскулінним образом?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Спогади неврівноваженого молодика» Фредеріка Бегбедера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Спогади неврівноваженого молодика» Фредеріка Бегбедера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Спогади неврівноваженого молодика» Фредеріка Бегбедера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спогади неврівноваженого молодика» Фредеріка Бегбедера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *