«Спогади про нього» Коллін Гувер (Колін Гувер)

«Спогади про нього» Коллін Гувер (Колін Гувер)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10155 переглядів
10155 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Спогади про нього» Коллін Гувер (анотація)

Складно розпочинати своє життя з чистого аркуша, коли в минулому було стільки жахливих подій, про які неможливо забути. Книга «Спогади про нього» Колін Гувер
розповість історію дівчини та її дочки, а також історії всіх тих, хто замішаний у цьому трагічному збігу обставин.

Кенні лише двадцять шість років, і кілька років з яких їй довелося провести за ґратами. Це була помилка суду, але часу ніхто не поверне і не поверне ті щасливі моменти, які б дівчина могла провести разом зі своєю дочкою.

Кенна повертається до свого рідного міста, де в минулому і трапилася та трагедія, через яку їй і довелося назавжди розлучитися зі своїм коханим. Вона намагається налагодити стосунки зі своєю дочкою, але опікуни всіляко цьому перешкоджають, як і її батьки Скотті.

Єдиний, хто від неї не відвернувся, це власник бару Леджер. Між ними зав’язуються стосунки, про які ніхто не повинен знати. Історія трагічна, сильна та життєва. Читати сподобається всім любителям романів з певною напругою, з переходами з минулого в сьогодення і навпаки. Неможливо відірватися, доки не дізнаєшся, чи буде головна героїня щаслива в нових стосунках і чи зможе повернути доньку.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спогади про нього» Коллін Гувер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спогади про нього» Коллін Гувер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *