«Спогади про Шерлока Голмса» Артур Конан Дойл

«Спогади про Шерлока Голмса» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
611 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Спогади про Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля (анотація)

Шукаєте захоплюючу книгу для відпочинку після важкого робочого дня? Чи може збираєтесь у відпустку? Тоді обов’язково зверніть увагу на книгу «Спогади про Шерлока Голмса». Неперевершена збірка розповідей про легендарного детектива нікого не залишить байдужим, навіть тих, хто не дуже полюбляє детективний жанр. У нас на сайті ви зможете читати онлайн книгу «Спогади про Шерлока Голмса» Артура Конан Дойля українською мовою на будь-якому електронному пристрої.

Книга містить 11 оповідань про знаменитого детектива, ім’я якого знає весь світ. Погодьтеся, що про Шерлока Голмса сьогодні знають навіть діти, адже класика завжди в моді. Захоплюючий детектив затягує у вир подій з найпершої сторінки. Автор інтригує, ховає злочинця, даючи при цьому ледь помітні підказки. Та ці підказки знаходить лише людина з неабияким розумом – Шерлок Голмс.

Убивство без будь-яких зачіпок чи дипломатичні інтереси країни – нашому герою все по зубах. Дещо самовпевнений та хвалькуватий Шерлок без зусиль розкриває будь-яку таємницю. Негативні риси та шкідливі звички надають слідчому особливого шарму. Важко уявити Голмса в розпалі справи без його вірної люльки. Читачу залишається лише дивуватись настільки вправному вирішенню будь-якої справи.

В нашій віртуальній бібліотеці можна не лише читати онлайн, але й скачати книгу «Спогади про Шерлока Голмса» Артура Конан Дойля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на будь-який гаджет у зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спогади про Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Спогади про Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спогади про Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *