«Спокій у кожному кроці. Шлях усвідомлення в повсякденному житті» Тіт Нат Хан

«Спокій у кожному кроці. Шлях усвідомлення в повсякденному житті» Тіт Нат Хан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
36 переглядів
36 переглядів

Про книгу «Спокій у кожному кроці. Шлях усвідомлення в повсякденному житті» Тіта Нат Хана

Тхіть Ньят Хань — буддійський монах і вчитель, автор понад 100 книг, входить у сотню найвпливовіших духовних лідерів сучасності. Народився 1926 р. у Центральному В’єтнамі, у 1949 р. став монахом. Навчався в Колумбійському університеті, Принстоні та Сорбонні, був номінований Мартіном Лютером Кінгом на Нобелівську премію миру. В’єтнамський уряд заборонив йому повертатися на батьківщину, тож він отримав політичний притулок у Франції.

Хань сформулював доктрину «діяльного буддизму», що поєднує медитацію та духовні практики з активною допомогою нужденним. Адаптував буддійську практику усвідомлення до стрімкого темпу європейського життя. Розширив простір медитації на всі сфери людської діяльності.

Ви вважаєте, що всі ваші вчинки підпорядковані прекрасній меті й наближають вас до неї, проте почуваєтесь розгубленими і нещасливими? Маєте сім’ю, але почуваєтесь самотніми? Маєте все необхідне і навіть більше, та все ж ваше життя порожнє?

Ця книга про повернення до себе, про усвідомлене дихання, усмішку, медитацію, про необхідність безпосереднього сприйняття світу. Про те, що єднання з усім світом може стати не лише порятунком у складних ситуаціях, а й стратегією всього життя, завдяки якій можна долати невпевненість, гнів і депресію, налагоджувати стосунки з природою і самими собою, діяльно допомагати людям, на повну силу відчувати й радіти життю.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спокій у кожному кроці. Шлях усвідомлення в повсякденному житті» Тіта Нат Хана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *