«Спокуса» Панас Мирний

«Спокуса» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
943 переглядів
943 переглядів

Про книгу «Спокуса» Панаса Мирного

Головними діючими персонажами книги «Спокуса» є Адам і Єва. А ще Луципір та його прислужники. Події відбуваються, як ви вже здогадались, у Раю.

Цікава інтерпретація однієї із самих найважливіших помилок людства – його падіння від українського письменника і драматурга. Читати онлайн книгу «Спокуса» Панаса Мирного українською мовою радимо широкому колу поціновувачів класичної літератури.

Над Едемом зійшло сонце. Починається новий день. Пташки першими відкрили свої оченята після солодкого сну і заспівали мелодійними голосами вітальну пісню Творцю. Пробудилось всіляке звірство і гайда гарчати та сичати. Єдині люди в раю – Адам та Єва умились росою і почали новий день з молитви.

В той час творець, піклуючись про своїх дітей, послав з неба сніданок – манну. Поснідавши, пара завела розмову… До чого призвели розмови між першими чоловіком та жінкою, ми вже знаємо із Біблії. Але автор цієї п’єси обіграв дійство по-своєму, так, що вона дійсно варта вашої уваги.

Ви можете скачати книгу «Спокуса» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Персонажі розмовляють римою, дійства розгортаються стрімко. Встигайте тільки сторінки перегортати!

Скачати безкоштово книгу «Спокуса» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спокуса» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *