«Спокута сатани» Марія Кореллі

«Спокута сатани» Марія Кореллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1568 переглядів
1568 переглядів

Про книгу «Спокута сатани» Марії Кореллі

Книга «Спокута Сатани» – захоплююча історія, прикрашена містикою та філософією, про молодого письменника Джеффрі Темпеста. На початку минулого століття цьому твору приписували авторство Брема Стокера. Як розібратися у витоках духовності та не загубити своє «Я» серед зіпсованої моралі? Чи можна йти на співробітництво із самим дияволом, щоб отримати відповіді на ці запитання?

Марія Корнеллі дає головному герою все – багатство, красиву й розкішну дружину-аристократку, письменницьку славу, а також нового друга – князя Лючіо. Він і стає провідником молодого талановитого автора до вищого світу та його мрій. Джеффрі купається у розкоші, зовсім не помічаючи, що поступово падає до прірви. І навіть коли князь пропонує головному герою триматися від нього подалі, Темпест зовсім не зважає на його застереження…

У романі «Спокута Сатани» змальовано напружене протистояння між двома талановитими авторами – Джеффрі та романістою Мевіс Клер. Ця горда і порядна жінка – повна протилежність безхарактерному Темпесту, який продав Сатані свою душу. Проте Мевіс зіштовхується з гіркою реальністю. Її душевні пориви мало кого цікавлять у цьому лицемірному та жорстокому світі, а літературна творчість піддається нищівній критиці. Чи зможе жінка донести світові те, про що всі навколо вже забули?

Книга вражає цікавою та оригінальною ідеєю – Сатана знаходиться в кожному з нас, тому немає сенсу когось іншого звинувачувати у своїх невдачах і падіннях. Недаремно диявол занадто ідеалізований автором – він навпаки намагається достукатися до серця Джеффрі, а не скривдити його душу. Те життя, яке головний герой обрав для себе – його власне рішення, а не примус з боку сил Темряви.

Сюжетний малюнок книги органічно поєднується з філософськими роздумами та життєвими настановами від самого Сатани. Цікаво спостерігати за мандрівкою головного героя до пекла – фантазії автора тут слід аплодувати стоячи. Висновок, який виносить Джеффрі у фіналі твору, несподіваний, проте цілком логічний.

Якщо ви хочете читати онлайн або скачати роман «Спокута Сатани» Марії Кореллі, пропонуємо відвідати нашу бібліотеку, де ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації. Для скачування він доступний у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Спокута сатани» Марії Кореллі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спокута сатани» Марії Кореллі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *