«Спокута сатани» Марія Кореллі

«Спокута сатани» Марія Кореллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2970 переглядів
2970 переглядів

Короткий зміст книги «Спокута сатани» Марії Кореллі (анотація)

Книга «Спокута Сатани» – захоплююча історія, прикрашена містикою та філософією, про молодого письменника Джеффрі Темпеста. На початку минулого століття цьому твору приписували авторство Брема Стокера. Як розібратися у витоках духовності та не загубити своє «Я» серед зіпсованої моралі? Чи можна йти на співробітництво із самим дияволом, щоб отримати відповіді на ці запитання?

Марія Корнеллі дає головному герою все – багатство, красиву й розкішну дружину-аристократку, письменницьку славу, а також нового друга – князя Лючіо. Він і стає провідником молодого талановитого автора до вищого світу та його мрій. Джеффрі купається у розкоші, зовсім не помічаючи, що поступово падає до прірви. І навіть коли князь пропонує головному герою триматися від нього подалі, Темпест зовсім не зважає на його застереження…

У романі «Спокута Сатани» змальовано напружене протистояння між двома талановитими авторами – Джеффрі та романістою Мевіс Клер. Ця горда і порядна жінка – повна протилежність безхарактерному Темпесту, який продав Сатані свою душу. Проте Мевіс зіштовхується з гіркою реальністю. Її душевні пориви мало кого цікавлять у цьому лицемірному та жорстокому світі, а літературна творчість піддається нищівній критиці. Чи зможе жінка донести світові те, про що всі навколо вже забули?

Книга вражає цікавою та оригінальною ідеєю – Сатана знаходиться в кожному з нас, тому немає сенсу когось іншого звинувачувати у своїх невдачах і падіннях. Недаремно диявол занадто ідеалізований автором – він навпаки намагається достукатися до серця Джеффрі, а не скривдити його душу. Те життя, яке головний герой обрав для себе – його власне рішення, а не примус з боку сил Темряви.

Сюжетний малюнок книги органічно поєднується з філософськими роздумами та життєвими настановами від самого Сатани. Цікаво спостерігати за мандрівкою головного героя до пекла – фантазії автора тут слід аплодувати стоячи. Висновок, який виносить Джеффрі у фіналі твору, несподіваний, проте цілком логічний.

Якщо ви хочете читати онлайн або скачати роман «Спокута Сатани» Марії Кореллі, пропонуємо відвідати нашу бібліотеку, де ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації. Для скачування він доступний у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Спокута сатани» Марії Кореллі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Спокута сатани» Марії Кореллі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спокута сатани» Марії Кореллі

Одна відповідь до “Спокута сатани”

  1. Слава Слава сказав:

    Я вважаю, що книга Спокута сатани краща з тих, що я читала раніше. В ній ціле життя, мені б хотілось, щоб вона потрапила в мої руки ще в дитинстві, життя було б зовсім інакшим. В кожному з нас є все тіки необхідно навчитись керувати собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *