«Спокута» Світлана Талан

«Спокута» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3377 переглядів
3377 переглядів

Про книгу «Спокута» Світлани Талан

Книга «Спокута» – це хвилююча драматична історія кількох поколінь, де у строкатому життєвому візерунку сплелися долі дітей та батьків, онуків та дідусів, братів і сестер. Світлана Талан доводить, що найдорожче, найрідніше, що є в кожного з нас, – це родина. І які б труднощі не спіткали людину, варто завжди пам’ятати про це джерело натхнення та любові, що зміцнює, наповнює життєвою силою та лікує будь-які душевні рани. Особливо актуальний цей роман сьогодні, коли в сучасному суспільстві сімейні традиції поступово витискуються іншими цінностями – матеріальними.

Орест, Даринка та Марічка – довгоочікувані діти Маланки, яка виблагала їх у Пресвятої Богородиці. Пройшло багато років, у кожного з них з’явилися діти та онуки. Велика та дружна сім’я – що може бути краще? Проте ця родина трималася лише на одній умові, про яку Маланці у свій час повідала Божа Матір.

Всі нащадки Маланки будуть спокутувати гріхи її матері, яка була ворожкою та могла переривати вагітність трав’яними відварами. Для утримання сімейного щастя треба триматися своєї оселі – постійно жити там, всмоктуючи силу свого коріння, щоб мати силу протистояти життєвим негараздам. Чи пам’ятатимуть цей заповіт від Маланки всі нащадки її роду?

Роман «Спокута» – це яскрава масштабна картина, в якій кожен побачить щось своє, рідне та потаємне. Радість тут міцно обіймається з журбою, а кохання легко переходить у страждання. Крізь усі сторінки книги червоною ниткою проходить вкрай важка думка: діти мають нести тяжкий хрест, розплачуючись за гріхи своїх батьків. Чому ми маємо страждати через таку несправедливість? Чи можна це якось оминути?

Письменниця, намагаючись віднайти відповіді на ці вічні питання, наповнила твір філософськими роздумами та мудрими афоризмами. Це дає можливість читачеві не тільки спостерігати за перебігом подій, а й зіставляти сюжетні перипетії зі своїм життям.

Якщо ви хочете читати онлайн цю приголомшливу сімейну сагу, завітайте до нашої бібліотеки, де ви знайдете книгу безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати роман «Спокута» Світлани Талан на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Спокута» Світлани Талан

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спокута» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *