«Spotify навиворіт: Як шведський стартап здійснив музичну революцію» Свен Карлсон, Йонас Лейонхуфвуд

«Spotify навиворіт: Як шведський стартап здійснив музичну революцію» Свен Карлсон, Йонас Лейонхуфвуд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
287 переглядів
287 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Spotify навиворіт: Як шведський стартап здійснив музичну революцію» Свена Карлсона, Йонаса Лейонхуфвуда (анотація)

Шведській компанії Spotify за час свого існування вдалося багато: «стриножити» піратство, трансформувати музичну індустрію та змусити саму Apple змінити бізнес-модель. «Spotify навиворіт» — це світ, сповнений інтриг, таємних угод і пропозицій, від яких важко відмовитися, бо за ними — Microsoft, Google та Tencent. На своєму шляху до успіху Даніель Ек об’єднався з Шоном Паркером з Napster та Марком Цукербергом з Facebook, що взаємно посилило їхні позиції в бізнесі. І, звісно ж, не обійшлося без тривалої конкуренції між Apple та Spotify. У книжці двоє відомих шведських журналістів захоплююче розповідають майже детективну історію злету компанії, що відкрила новий шлях у світ сучасної музики.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Spotify навиворіт: Як шведський стартап здійснив музичну революцію» Свена Карлсона, Йонаса Лейонхуфвуда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Spotify навиворіт: Як шведський стартап здійснив музичну революцію» Свена Карлсона, Йонаса Лейонхуфвуда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *