«Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт

«Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
928 переглядів
928 переглядів

Про книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніеля Гілберта

Що ви знаєте про щастя? Чи могли б ви сказати, що робить вас щасливими? Якщо вам складно відповісти на ці питання, тоді спробуйте почати читати онлайн книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніела Гілберта українською мовою. Вона допоможе віднайти відповіді на ці питання, а також відкриє секрет того, як бути щасливою людиною.

Автор пояснює, що щастя ми можемо відчувати не в майбутньому, а саме в теперішньому моменті, оскільки в майбутньому ми будемо вже іншими і те що зараз би могло нас порадувати, надалі може навіть не зачепити нас. Це дуже важливо враховувати. У будь-якому випадку щастя всередині нас, а не в зовнішньому світі і це так само потрібно прийняти. Автор наводить критерії та шкалу щастя, а також приклади з наукових досліджень, експериментів психологів та науковців.

Книга «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» допомагає замислитись над тим, що нам заважає рухатися вперед до своєї мети і чому ми уникаємо такого прекрасного почуття, як щастя. Для великої аудиторії читачів, які замислюються над тим, чому у них не виходить відчувати себе щасливими, дана книга стане по-справжньому в нагоді.

Скачати книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніела Гілберта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніеля Гілберта

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніеля Гілберта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *