«Сповідь священика» Соломія Зеленська

«Сповідь священика» Соломія Зеленська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
521 переглядів
521 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сповідь священика» Соломії Зеленської (анотація)

Твір починається зі знайомства з головним героєм – Олексою Зваричем, талановитим письменником, котрий перебуває у в’язниці. Там і відбувається його зустріч із загадковим Артемієм, який потім виявиться… А поки що він ознайомиться з розвитком таємничих подій, прослідкує долю і психологічні нюанси життя головних героїв – самого Олекси, забутої в Україні актриси Меланії Зелінської, яка повернулася на Батьківщину після довгих років випробувань у Німеччині, священика Федора Чугайстера, котрий відкриває своє вразливе серце, так раптово пізнавши втрачене колись кохання. І те кохання переверне все його, і не тільки його життя, розкриваючи правду про світ героїв і про світ інших «знаних» людей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сповідь священика» Соломії Зеленської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сповідь священика» Соломії Зеленської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *