«Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
812 переглядів
812 переглядів

Про книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Андрій Анатолійович Кокотюха – відомий український письменник, володар багатьох літературних премій та щирий оповідач української історії – тієї, про яку десятиліттями мовчала влада, ховаючи від народу його героїв. Його книга “Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року” – оприлюднення малознаних сторінок історії нашої країни через захоплюючий пригодницький роман, в центрі якого постає Артем Шеремет – лікар, який залишив свою справу та взяв до рук зброю заради спасіння батьківщини.

Події, які описані в книзі, припадають на 1919 рік – період розпалу громадянської війни, коли українці намагалися відстояти свою соборність. Трагедія сім’ї головного героя змусила його приєднатися до лав київської армії Данила Терпила – відомого суспільного діяча та революціонера того часу, який мав прізвисько отаман Зелений. На прикладі образу Шеремета автор показав запеклу боротьбу свідомих українців проти більшовицької окупації, поступову зміну їхнього світогляду й загартовування характеру в умовах смертельної небезпеки.

Ідеологічна складова книги “Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року” доповнюється хвилюючою романтичною історією – в серці Артема оселяється кохання, якому ще доведеться витримати чимало випробувань. Андрій Анатолійович Кокотюха показав звичайних людей, які не тільки будували історію своєї держави, а жили емоціями, помилялися та перемагали, закохувалися та зраджували. Читати цей твір треба для того, щоб подивитися як зароджується патріотизм – шалений, незламний, зі зброєю в руках та готовністю лягти кістьми за свободу своєї держави.

Роман “Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року” – це новий погляд на історію України, бо до цього часу реальні події періоду громадянської війни та отаманщини ретельно замовчувалися. Якщо ви хочете дослідити ці “білі плями історії” та відкрити для себе нових героїв, вам треба скачати й прочитати цей надихаючий твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна