«Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха

«Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4151 переглядів
4151 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрія Кокотюхи (анотація)

Андрій Анатолійович Кокотюха – відомий український письменник, володар багатьох літературних премій та щирий оповідач української історії – тієї, про яку десятиліттями мовчала влада, ховаючи від народу його героїв. Його книга “Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року” – оприлюднення малознаних сторінок історії нашої країни через захоплюючий пригодницький роман, в центрі якого постає Артем Шеремет – лікар, який залишив свою справу та взяв до рук зброю заради спасіння батьківщини.

Події, які описані в книзі, припадають на 1919 рік – період розпалу громадянської війни, коли українці намагалися відстояти свою соборність. Трагедія сім’ї головного героя змусила його приєднатися до лав київської армії Данила Терпила – відомого суспільного діяча та революціонера того часу, який мав прізвисько отаман Зелений. На прикладі образу Шеремета автор показав запеклу боротьбу свідомих українців проти більшовицької окупації, поступову зміну їхнього світогляду й загартовування характеру в умовах смертельної небезпеки.

Ідеологічна складова книги “Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року” доповнюється хвилюючою романтичною історією – в серці Артема оселяється кохання, якому ще доведеться витримати чимало випробувань. Андрій Анатолійович Кокотюха показав звичайних людей, які не тільки будували історію своєї держави, а жили емоціями, помилялися та перемагали, закохувалися та зраджували. Читати цей твір треба для того, щоб подивитися як зароджується патріотизм – шалений, незламний, зі зброєю в руках та готовністю лягти кістьми за свободу своєї держави.

Роман “Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року” – це новий погляд на історію України, бо до цього часу реальні події періоду громадянської війни та отаманщини ретельно замовчувалися. Якщо ви хочете дослідити ці “білі плями історії” та відкрити для себе нових героїв, вам треба скачати й прочитати цей надихаючий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *