«Справа «Про страчений одяг»» Борис Крамер

«Справа «Про страчений одяг»» Борис Крамер

  • Назва: Справа «Про страчений одяг»
  • Письменник: Борис Крамер
  • Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
  • Жанр: Сучасні детективи
  • ISBN: 9781387773619
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1130 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Справа «Про страчений одяг»» Бориса Крамера (анотація)

До районного прокурора звертається начальник міліції полковник Ковтун. Хтось порізав кітель і підкинув під хвіртку. Прокурор доручає слідчому Нагорняку вияснити, хто й навіщо це зробив. Слідчий разом з опером Михайлом Чорним починають розплутувати клубок. Виявляється, порізаний одяг підкинули не тільки полковнику. А ще трьом чоловікам, які при загадкових обставинах загинули.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Справа «Про страчений одяг»» Бориса Крамера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Справа «Про страчений одяг»» Бориса Крамера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справа «Про страчений одяг»» Бориса Крамера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *