«Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанг Кіпіані

«Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанг Кіпіані

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
403 переглядів
403 переглядів

Про книгу «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані

Чого ти ждеш? Скажи — чого ти ждеш?

Кого ти виглядаєш з-перед світу?

Кого ти сподіваєшся зустріти…

Відомому українському поету та бунтарю сьогодні було б вже далеко за 80 років, і можна собі тільки уявити, скільки ще прекрасних віршів він би написав. Але у 1985 році він загинув у радянській тюрмі. Кажуть, що від зупинки серця, але існують версії, що причиною смерті поета стало переохолодження та побиття. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані українською мовою. В цьому творі можна відокремити декілька розділів. Один з них – та сама справа Стуса з фотографіями реальних документів, фрагментами свідчень деяких осіб, які проливають світло на причини смерті та умови перебування в’язня за гратами. 

Шанувальникам літературознавця буде цікаво познайомитись з записами його лагерного зошита. Там – весь біль та надії політв’язня, який став яскравим прикладом українського дисидентства. 

Книга «Справа Василя Стуса» представляє собою історичну цінність, адже вміщує в собі багато джерел в вигляді документів, записів, фото. Вона достовірно показує налагоджену роботу радянської системи знищення конкретних осіб, які стали «незручними». 

Скачати книгу «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цікаво та пізнавально.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *