«Справа зниклої балерини» Олександр Красовицький, Євгенія Кужавська

«Справа зниклої балерини» Олександр Красовицький, Євгенія Кужавська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1978 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської (анотація)

Книга «Справа зниклої балерини» написана такими відомими письменниками, як Олександр Красовицький та Євгенія Кужавська. Твір, події в якому відбувались насправді в 1916 році в місті Київ, являє собою дебютний роман в серії «Історичний детектив».

Чи здатна зникнути безвісти балерина посеред театрального гомону? Велика кількість очей, але жодні не бачили, що трапилось. Ця подія шокує своєю точністю та спланованістю. Поліція не зацікавлена в розслідуванні даного злочину, тому сестра балерини шукає допомоги у відставного слідчого.

Тарас Адамович Галушко полюбляє вести розмірене життя та поратись у своєму саду з яблунями. Його вже не цікавить швидкий коловорот розслідувань. Герой не хоче вести цю справу, але у нього виникає підозра, що угруповання під назвою «збирачі гіацинтів» знову розпочало свою діяльність на теренах міста.

Чи зможуть головні герої розкрити цю справу? До чого призведе розслідування та хто винен в зникненні балерини? На ці питання ви дасте собі відповідь, коли почнете читати онлайн книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького та Євгенії Кужавської українською мовою.

Скачати книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького та Євгенії Кужавської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою даного ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської

Одна відповідь до “Справа зниклої балерини”

  1. Фаїна Фаїна сказав:

    Досить загадкова Справа зниклої балерини вкрала в мене цілу ніч. Вперше в своєму житті я не змогла відкласти книгу, поки не дочитала до останньої сторінки. Рекомендую, думаю вона також вас здивує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *