«Справа зниклої балерини» Олександр Красовицький, Євгенія Кужавська

«Справа зниклої балерини» Олександр Красовицький, Євгенія Кужавська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
254 переглядів
254 переглядів

Про книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської

Книга «Справа зниклої балерини» написана такими відомими письменниками, як Олександр Красовицький та Євгенія Кужавська. Твір, події в якому відбувались насправді в 1916 році в місті Київ, являє собою дебютний роман в серії «Історичний детектив».

Чи здатна зникнути безвісти балерина посеред театрального гомону? Велика кількість очей, але жодні не бачили, що трапилось. Ця подія шокує своєю точністю та спланованістю. Поліція не зацікавлена в розслідуванні даного злочину, тому сестра балерини шукає допомоги у відставного слідчого.

Тарас Адамович Галушко полюбляє вести розмірене життя та поратись у своєму саду з яблунями. Його вже не цікавить швидкий коловорот розслідувань. Герой не хоче вести цю справу, але у нього виникає підозра, що угруповання під назвою «збирачі гіацинтів» знову розпочало свою діяльність на теренах міста.

Чи зможуть головні герої розкрити цю справу? До чого призведе розслідування та хто винен в зникненні балерини? На ці питання ви дасте собі відповідь, коли почнете читати онлайн книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького та Євгенії Кужавської українською мовою.

Скачати книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького та Євгенії Кужавської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою даного ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справа зниклої балерини» Олександра Красовицького, Євгенії Кужавської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *