«Справи Шерлока Голмса» Артур Конан Дойл

«Справи Шерлока Голмса» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
769 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Справи Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля (анотація)

Хочете відволіктись та провести вечір у компанії з чудовою книгою? Тоді варто звернути увагу на книгу «Справи Шерлока Голмса» популярного письменника Артура Конан Дойля, який є автором цілої низки бестселерів. Класичний зарубіжний детектив затягує читача у вир подій уже з перших рядків. Роман сподобається не лише любителям детективів, адже він поєднує в собі декілька жанрів. У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Справи Шерлока Голмса» Артура Конан Дойля українською мовою.

Мабуть, не існує такої людини, яка б не чула це знамените ім’я – Шерлок Голмс. Історії про його надзвичайні здібності та розплутані справи справляють неабияке враження. Непересічний розум, уважність до деталей та неймовірна спостережливість роблять персонажа майже супергероєм. Твори Артура Конан Дойля надихають молодих письменників, які продовжують історію знаменитого детектива.

Остання збірка оповідань про великого слідчого вийшла ще в 1927 році, та має чималу популярність й сьогодні. Минають роки не тільки в реальному житті, а й у книжковому світі. Видатний Шерлок Голмс також не молодіє. Поступово він відходить від справ, саме тому Ватсон більше згадує про минулі перемоги, ніж розповідає про нові розслідування.

В нашій віртуальній бібліотеці можна не лише читати онлайн, а й скачати книгу «Справи Шерлока Голмса» Артура Конан Дойля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Справи Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Справи Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справи Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *