«Справи старого Арчі» Назарій Вівчарик

«Справи старого Арчі» Назарій Вівчарик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
913 переглядів
913 переглядів

Про книгу «Справи старого Арчі» Назарія Вівчарика

Книга «Справи старого Арчі» – збірник детективних оповідань про розкриття загадкових злочинів в одному з провінційних містечок України. До збірки увійшло два твори – «Містичне самогубство» та «Прокурорський перстень». Назарій Вівчарик змальовує нелегкі будні працівників міліції, показуючи неймовірну роботу, яку варто зробити для розкриття загадкових і, здавалося б, безнадійних кримінальних справ.

Головні герої книги Артур Момот на прізвисько Арчі та більш молодий його колега Сергій Стрельчук прекрасно співпрацюють в парі. Досвідчений Момот звертає увагу на найменші дрібниці та ретельно обмірковує кожну з них, у той час як непосидючий Сергій швидко збирає інформацію з різних джерел. Цьому міліцейському тандему по зубах навіть найскладніші розслідування, на які інші вже махнули рукою.

Оповідання збірки «Справи старого Арчі» інтригують динамічністю та несподіваністю сюжетних переплетінь, вносять краплину містики у нашу сіру буденність і змушують більш ретельно придивлятися до свого оточення.

Дивне самогубство закоханих на даху багатоповерхівки в ході розслідування перетворюється на жорстоке, заздалегідь сплановане вбивство, а крадіжка прокурорського персня виплескує цілий клубок сімейних інтриг, що втягують головних героїв у ще більш заплутане розслідування.

Книга написана жваво, з великою кількістю діалогів та міркувань головних персонажів. Розкриття їхніх думок та особливостей мислення – необхідна умова для повного занурення в алгоритм міліцейської роботи. Непомітно для себе втягуєшся в детективне розслідування і разом з Артуром і Сергієм висуваєш свої гіпотези, зіставляєш отримані факти. Кінцівки обох творів виявляються справжніми несподіванками навіть для досвідчених прихильників детективних історій.

Якщо ви шукаєте захоплюючі й насичені детективи вітчизняного «розливу”, рекомендуємо читати онлайн цю невеличку збірку оповідань на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Справи старого Арчі» Назарія Вівчарика, виберіть найзручніший формат електронної книги із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf.

Скачати безкоштово книгу «Справи старого Арчі» Назарія Вівчарика українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Справи старого Арчі» Назарія Вівчарика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *