«Спустошення» Любко Дереш

«Спустошення» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
873 переглядів
873 переглядів

Про книгу «Спустошення» Любомира Дереша

Книга «Спустошення» – складне філософське полотно з яскравим психологічним присмаком. Сучасний український письменник, прихильник літературних експериментів і новаторських ідей Любко Дереш запрошує читача в глибинну мандрівку своєю свідомістю, щоб визначити її горизонти і застерегти від внутрішнього небуття – того самого спустошення, що опускає руки та блокує будь-які думки, емоції та подальшу діяльність. Саме такий стан відчув головний герой роману – відомий і перспективний журналіст Федір Могила.

Коли Федору виповнилося 34 роки, він раптово зупинився у своїх бажаннях і прагненнях. Йому набридло все: звичний устрій метушливого життя, колись улюблена робота, його коло друзів і знайомих. Він відчув, що кожен його прожитий день – фальшивка під яскравою обгорткою, від якої він зовсім не отримує справжнього задоволення. І чоловік вирішив шукати істинні цінності – ті, що перевернуть його буття, наповнивши його новим смислом. І нехай для цього треба залишити все, що він має – він готовий до змін. І його пошуки починаються…

Зустріч з мільярдером Дмитром Кармановим змінює світогляд головного героя. Він пропонує Федору співпрацювати з ним заради розвитку психоінженерії – прогресивної науки, метою якої є розширення свідомості, управління нею та розкриття її нових горизонтів. Могила погоджується, сподіваючись, що він допоможе створити надлюдину, яка вміє керувати власною свідомістю та впливати на свідомість інших. До чого призведуть інтелектуальні пошуки головного героя, ви дізнаєтесь, якзо вирішите скачати «Спустошення» Любка Дереша.

Цю книгу, прикрашену містичними метафорами та літературними алюзіями, можна назвати філософським дороговказом, який відображає екзистенційні пошуки власного «Я» та пройнятий постійними сумнівами щодо вибору правильного шляху. Автор «Спустошення» охоплює дуже широке коло питань: перспективи людства і «вибух» когнітивної революції, співвідношення наших бажань і можливостей і навіть політичні і соціальні образи України та інших держав на світовій арені.

Усі бажаючі можуть читати онлайн цю надзвичайну книгу на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо обрати будь-який формат електронних матеріалів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Спустошення» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *